Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 25.12.2024
- 17:29 Курс валют на вечір 25 грудня: долар та євро продовжують дешевшати на міжбанку
- 13:16 «Національний кешбек»: За листопад українці отримали від держави 232 млн грн
- 12:22 З початку року українці витратили на купівлю авто понад $3,6 млрд
- 12:00 Morgan Stanley: дефіцит бюджету та держборг несуть ризики для економіки США
- 10:46 Курс валют на 25 грудня: долар в банках втратив 5 копійок
- 10:21 Зеленський підписав закон про перенесення підвищення податків для ФОПів на 1 січня
- 10:04 Банки скоротили ввезення готівкових доларів і євро до України
- 09:24 Індекс «різдвяного кошика»: як змінилася вартість святкового столу
- 09:01 Закон про військовий збір для ФОПів не підписаний. Податкові штрафи не за горами
- 08:00 Офіційний курс: НБУ залишив гривню без змін
Коментарі
Насамкінець треба розуміти одну вкрай важливу річ — лише спільними зусиллями з нашими партнерами Україна зможе подолати або принаймні мінімізувати ризики від енергетичної блокади з боку Росії.
https://24tv.ua/gazova-golka-kremlivskogo-karlika-yak-vidbuvalasya-terminovi-novini_n1731622
двумя типами вакцины против коронавируса.
Такое заявление сделал академик-секретарь отделения биохимии,
физиологии и молекулярной биологии НАН, директор
Института биохимии им. Палладина Сергей Комисаренко.
«Мы можем сделать сейчас отечественную вакцину высокого качества,
очень похожую на Pfizer или Moderna», — сказал Комиссаренко.
Он добавил, что работа идет медленно из-за недостаточного финансирования.
«Мы работаем над нашей вакциной.
Но, к сожалению, МОЗ практически не финансирует…»
Турция и Россия стремительно идут к открытому военному столкновению в Сирии.
Похоже, что странной «дружбе» между этими странами наступает конец,
и президент Турции Реджеп Эрдоган может превратиться в еще одного
врага президента РФ Владимира Путина.
Так, вчера турецкие силы обстреляли российский вертолет в сирийской провинции Идлиб, которую контролирует Турция. А все из-за многочисленных провокаций со стороны российской авиации, которая готовится к решающей битве за Идлиб вместе с силами сирийского лидера Башара Асада.
Для Эрдогана контроль над Идлибом — принципиальный вопрос, отступить он не может. Так же не могут отступить и Асад с Путиным, которые хотят вернуть себе контроль над всей Сирией.
Для России ситуация складывается крайне плохо. Мало того, что турецкие войска способны нанести россиянам сокрушительное поражение при прямом столкновении, так еще и Эрдоган недавно нормализовал отношения с Саудовской Аравией и ОАЭ, что поможет ему в противостоянии с Россией и Ираном.
Предприятия теплокоммунэнерго (ТКЭ) будут покупать газ для нужд населения по цене 7,42 грн/куб. м. (без учета стоимости транспортировки газа и распределения), а для бюджетных организаций — 13,65 грн/куб. м. (без НДС, стоимости транспортировки и распределения), сообщает ассоциация «Укртеплокоммунэнерго».
https://interfax.com.ua/news/economic/770919.html
Хід торгів і сьогоднішня статистика міжбанку підтвердили ранкове припущення «Мінфіну» про те, що основні обсяги операцій по завершенню місяця та кварталу клієнти провели вчора.
https://espreso.tv/kandidatura-merezhka-na-posadu-suddi-espl-sproba-zelenskogo-mati-ruchnogo-suddyu-pravozakhisnik
В финансовом эквиваленте это принесет стране $6 млрд выручки", — пояснил глава Минагрополитики.
В министерстве напомнили, что урожай этого года для Украины был рекордным за всю историю. Количество ранних зерновых было собрано 46 млн тонн. Также впервые взята планку по сбору пшеницы в 33 млн тонн. Это на 26% больше, чем в прошлом году, и даже больше прогноза, который закладывало Минагрополитики.
У Росії оголосили в розшук Романа Доброхотова — журналіста та головного редактора видання The Insider. Редакція цього ресурсу довела, що до збиття літака рейсу МН-17 на Донбасі у серпні 2015 року причетна Федеративна служба безпеки РФ.
Вранці 30 вересня у будинку Романа Доброхотова та його батьків пройшли обшуки. Про це повідомили його адвокати.
За даними адвокатів Доброхотова, його оголосили у розшук ще 23 вересня через справу щодо незаконного перетину кордону та виїзду на територію України у серпні цього року. Сам журналіст у коментарі російським ЗМІ спростував факт перетину українського кордону, але підтвердив, що був за межами РФ.
Після обшуків силовики були забрати дружину Доброхотова та його батька для проведення допитів.
The Insider — це російське онлайн-видання, яке спеціалізується на проведенні розслідувань та розкритті фейків. Журналісти The Insider брали участь у розслідуванні отруєння опозиціонера Олексія Навального та екс-співробітника розвідки РФ Сергія Скрипаля та його доньки.
Вони також знайшли та оприлюднили низку доказів причетності ФСБ РФ до збиття літака малазійських авіаліній рейсу МН-17 у 2014 році.
У липні 2021 року російська влада визнала видання The Insider таким, що виконує функції іноземного агента.
Того ж місяця у будинку Доброхотова також проходили обшуки у справі про наклеп на журналіста Макса ван дер Верффа з Нідерландів.
Загальна сума платежу становила понад $1 млрд, в тому числі 1 млрд дол погашення єврооблігацій і 7,355 млн доларів США процентних платежів.
Випуск ОЗДП під гарантію США номінальною сумою $1 млрд було здійснено у 2016 році із процентною ставкою 1,471% на рік.
Про це на брифінгу повідомив глава МОЗ Віктор Ляшко, пише «РБК-Україна».
«МОЗ ніколи не заявляв про примусову вакцинацію. Не потрібно підміняти поняття примусова і обов’язкова вакцинація. Обов’язкова вакцинація говорить про те, що визначається перелік професій, які допускаються до роботи, якщо є щеплення. Або ти вакцинуєшся повним курсом і приходиш на роботу. Або ти не вакцинуєшся і не приходиш на роботу», — зазначив Ляшко.
У наказі чітко визначено перелік професій, для яких стане обов’язковою вакцинація від COVID-19:
— всі педагоги,
— працівники центральних органів виконавчої влади (міністерств, їх структурних підрозділів на місцях і місцеві державні адміністрації).
Наказ МОЗ про обов’язкову вакцинацію від коронавірусу вже є, він пішов на погодження до центральних органів виконавчої влади.
«Сьогодні я проводив нараду з представниками Держпраці, оскільки ми відпрацьовуємо алгоритм. Коли наказ буде застосований, він вступить в силу, які можуть бути наслідки, які можуть бути процеси, куди будуть скаржитися ті, хто буде відсторонений від роботи. Щоб ми не упустили ніяких юридичних моментів, і наказ після його прийняття відразу почав діяти», — пояснив Ляшко.
Курсы от банков: 26.565 / 26.585 грн за доллар.
Торги по доллару завершены.
https://www.ukr.net/news/details/economics/87398711.html
Об этом Зеленский заявил во время заседания президиума конгресса местных и региональных властей.
«Хорошие новости, о которых мы можем сегодня сказать … Сегодня между правительством нашего государства, НАК „Нафтогаз“, ассоциацией городов Украины и нашим конгрессом местных и региональных властей мы подписываем Меморандум, согласно которому до конца отопительного сезона тарифы на тепло, тарифы на горячую воду для населения не будут расти. Я считаю, что это большая победа», — сказал глава государства.
Как отметил Зеленский, тарифы не будут повышаться, несмотря на «рыночные изменения, колебания, давление других государств, несмотря на эту страшную цену выше 1000 долларов за тысячу кубометров, как это говорится, европейскую цену».
ПАЦАН СКАЗАЛ — ПАЦАН СДЕЛАЛ, ЗУБ ДАЮ!
На початку минулого тижня стало відомо, що Одеський припортовий завод (ОПЗ) зупинив виробництво. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці перший заступник директора підприємства Микола Щуріков.
Наступним може бути завод «ДніпроАзот» у Кам’янському, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на «Дніпроград».
«18 вересня Правління прийняло рішення про зупинку заводу. Дійсно, на сьогодні виробництво карбаміду нерентабельне через високу ціну газу і низьких цін на карбамід та аміак. Але неможливо набивати кишені, коли все надприбутково, і знищувати підприємство, коли нема чого покласти у кишеню. Це не базарний лоток, який можна закрити», — написав Микола Щуріков.
Державний Одеський припортовий завод займається виробництвом аміаку та карбаміду. Підприємство також приймає і перевантажує в морські судна на експорт продукцію інших підприємств: аміак, карбамід, метанол і рідкі азотні добрива. Необхідний для виробництва газ завод постачала компанія «Агро Газ Трейдинг» («АГТ»), і вона ж продавала продукцію заводу. Але через зростання цін на газ останнім часом, АГТ попередила про скорочення поставок.
Крім цього, компанія-постачальник давальницької сировини заборгувала заводу 140 млн. грн. за продукцію. Ці гроші повинні були піти на оплату послуг газорозподільної компанії «Одесагаз».