Все більше фінтех компаній намагаються долучитися до крипторинку. Зовсім недавно до них приєдналася Affirm, один з популяризаторів моделі «купуй зараз, плати потім», пише CNBC.
Affirm дозволить купувати криптовалюту за допомогою накопичувальних рахунків
► Підписуйтесь на телеграм-канал «Мінфіну»:
головні фінансові новини
У презентації для інвесторів 28 вересня CEO Affirm Макс Левчін оголосив, що його компанія працює над можливістю для клієнтів «купувати та продавати криптовалюти прямо зі своїх накопичувальних рахунків».
«Для Affirm настав час підтримати криптовалюти у спосіб, який нам пасує. Ми використаємо наші накопичувальні рахунки, щоб дозволити нашим клієнтам володіти криптовалютами», — заявив Левчін.
Affirm не уточнив, коли ця функція стане доступною.
Перенасичений ринок
Affirm працює у переповненому ринку: онлайн-кредитори, застосунки для інвестицій та криптобіржі всі намагаються заманити молодих клієнтів. Хоча більшість фінтех-компаній почали з певного нішевого продукту, вони поступово пропонують все більше банківських та фінансових послуг.
Читайте також: Акції платіжного сервісу Affirm злетіли на 25%. Причина — звіт про успішний квартал
Лише цього тижня Coinbase запустив новий сервіс, що дозволяє отримувати зарплату у криптовалюті. PayPal, SoFi, Chime та Robinhood всі пропонують послуги, пов’язані з криптовалютою, на додачу до своїх основних сервісів.
Влітку цього року Upgrade, що надає доступні кредити для широкого ринку, дозволив користувачам заробляти 1,5% кешбек у біткоїнах з кожної покупки, зробленої з кредитки Upgrade.
Після презентації акції Affirm виросли менш ніж на 1% до $115,50. Компанія варта майже вдвічі більше, ніж на момент свого IPO у січні.
Засновник Affirm має українське коріння
Фінансово-технологічна компанія Affirm — один з провідних гравців в сфері «купуй зараз, плати потім». Генеральний директор компанії та один із співзасновників — американець українського походження Макс Левчін. Він також є співзасновником PayPal.
Читайте також: 100-мільярдна індустрія. Як працює за кордоном схема «оплати частинами» і чому вона небезпечна
Після успішного виходу на біржу Affirm у січні 2021 року Левчін став мільярдером.
Коментарі