Вартість біткоїна в ході торгів 8 червня опускалася до $32 279,52 на мінімумі. Про це випливає з даних криптовалютної біржі CoinMarketCap.
Біткоїн подешевшав на 12% за добу
Що відбувається з курсом
На піку за добу біткоїн коштував $36 744,22 — тобто криптовалюта подешевшала за день на 12%.
До 12:18 біткоїн трохи відіграв втрати — піднявся до $32 924, падіння становило приблизно 9%. Капіталізація біткоїна скоротилася до $615,7 млрд.
Приблизно таке ж падіння біткоїна показує і статистика CoinDesk. Згідно з його даними, на піку за добу біткоїн піднімався до $36 777,6, а на мінімумі опускався до $32 211,14 — падіння за день на 12,4%.
Індекс Bloomberg Galaxy Crypto Index падав протягом дня на 10%, вказало агентство.
Як змінився курс
За півтора місяці біткоїн подешевшав майже вдвічі. 14 квітня криптовалюта досягла історичного рекорду, досягнувши $ 64 501,58, але потім стала падати, випливає з даних CoinMarketCap. Судячи з даних майданчика, біткоїн не коштував менше $33 тисяч з 1 лютого.
КУРС КРИПТОВАЛЮТ
Згідно з даними інтерактивної таблиці «Мінфіну», станом на 14:50 курс біткоїна становить $33 012 тисячі за монету.
Падіння біктоїна
Bloomberg допускає, що до падіння біткоїни призвела заява заступника директора ФБР про те, що США повернули практично всю суму викупу, яку компанія Colonial Pipeline заплатила хакерам, щоб відновити постачання нафти.
ФБР заявила, що змогла отримати доступ до криптогаманця хакерського угруповання DarkSide, яка, за версією ФБР, стоїть за атакою на Colonial Pipeline, і витягти з нього гроші.
Та обставина, що слідство змогло «відстежити невідстежуване», підриває віру в біткоїн як вільний від контролю уряду актив, заявив Bloomberg старший ринковий аналітик компанії Oanda Джеффрі Холлі.
Біткоїни дешевшає в тому числі через натиск влади Китаю на майнінг криптовалюта і торги, зазначив CoinDesk.
Коментарі - 41
«жадность — вот единственный ресурс, на котором можно зарабатывать, ибо нефть и газ в конце концов закончатся, а человеческая жадность — никогда»
цитаты вликих)
а жадность в том, что люди хотят много денег и ничего для этого не делать, потому и лезут в пираммиды, крипту и прочие вещи сулящие большой доход
Так вот блокчейн это ровно наоборот.
— «будєт только дорожать» (нерухомість);
— биток, який має цінність, але надуту та не всім зрозумілу.
Ще є тема с\г землі, але згодом. Яка економіка такі і новини.
А если чисто гипотетически предположить, что биткоины будут у всех людей на Земле. И он будет расти каждый год на 12%. То больше никому никогда не придеться работать…
Но где тогда картошку брать будем если никто не будет работать? А кто лесные пожары будет тушить?
Тут ситуация круче. Некоторые ивестируют в «воздух», веря что он очень ценный и нужен многим людям. А в дальнейшем, будет нужен ещё большему числу людей. А значит вирастет во много раз в цене! Зачем нужен? Как зачем! Чтобы бистро и легко разбогатеть!
Или не?
— тут я даже не знаю как можно культурно прокомментировать.
Сейчас же толпа бумеров которые слыхом не слыхивали про блокчейн кинется в комментарии глаголить что биткойн это хитро придуманная ловушка ФБР. Только им и невдомек что все транзакции в сети абсолютно публичные, т. е. доступные любому человеку у которого есть интернет.
Надеюсь использование таких оборотов, как «слыхом не слыхивали», «глаголить» и «невдомек» сделает мой комментарий немного более понятным этому поколению, которому так тяжело смирится с тем, что раньше было то самое «великое государство» а сейчас какой-то интернет, блокчейны, необанки да еще и прайд месяц на дворе.
Совпадение? Не думаю :)