Доходи в розмірі понад 1 млн грн задекларував 8451 українець. Як повідомляє Державна податкова служба (ДПС), порівняно з попереднім роком цей показник зріс на 6%.
Податкова розповіла, скільки в Україні мільйонерів і мільярдерів
Дохід у розмірі понад 1 млрд грн задекларувала лише одна людина — житель Києва.
► Підписуйтеся на сторінку «Мінфіну» на фейсбуці:
головні фінансові новини
Подробиці
«Також найбільшу суму до сплати в бюджет визначив житель м. Києва з доходів, отриманих за межами України, — майже 80 млн грн, в тому числі податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) — 66,5 млн грн і військового збору — 11,1 млн грн», — розповіли в ДПС.
Читайте також: Пандемія не перешкода: Ахметов збільшив статки майже втричі, Порошенко вибув з трійки багатіїв
Найбільша кількість мільйонерів традиційно налічується в Києві (3375 осіб), Дніпропетровській (684 людини), Харківській (595 осіб) та Київській (540 осіб) областях.
В цілому мільйонери задекларували дохід у сумі 70,4 млрд грн, з яких ПДФО становить 1,6 млрд грн, а військовий збір — 0,2 млрд грн.
«В цілому, за оперативними даними, в 2021 році доходи, отримані протягом минулого року, задекларували майже 472 тис. громадян, що практично перебуває на рівні минулого року. Найактивніше декларували доходи жителі Запорізької (майже 51 тис. декларацій), Дніпропетровській (майже 40 тис. декларацій) і Херсонській (понад 37 тис. декларацій) областей», — відзначили податківці.
Всього за підсумками 2020 року українці сплатили до бюджетів 2,5 млрд грн ПДФО і 360,1 млн грн військового збору.
Читайте також: Американські мільйонери заборгували $ 2,4 мільярда прибуткового податку
Коментарі - 36
Типа «вот я начну всем рассказывать и менеджер поднимет мне зарплату».
3 и получают, кто-то 4
Утверждений про «больше 3к никто не получает» тоже не было, что не помешало тебе его увидеть. Так это…
===3 и получают, кто-то 4
Вот именно что кто-то. Кто-то и премии по миллиону получает. Но на среднюю зарплату по Нафтогазу это влияет мало.
ФОП ЕН третьей группы не сидят на минималке, а платят честные 5% со своего дохода. Доход они получают полный, никаких «в конверте» нет. Минималка у них только по ЕСВ.
Если вам на каждом углу не трубят про свои обороты — не значит, что их не существует.
И если вы никогда не занимались своим делом — не значит, что бизнесменов не существует.
Если вычесть себестоимость, аренду, какую-никакую зп сотрудника (ов), налоги (особенно, если сотрудники работают в белую), расходники и тд, собственнику останется аж с гулькин нос.
Реальні показники можна визначити тільки шляхом підрахунку витрат, як це робиться у всьому світі, а не показав 100 тис в рік, і приїхав здавати декларацію на Ламбі.
Нигде в мире не считают расходы, так как физлица платят налог с дохода, а не с прибыли. Исключение составляют лишь инвестиции в акции и прочие ценные бумаги. Но там и доходом считается разница между покупкой и продажей так что в подсчёт идет только лишь эта цифра.
нічого серйозного на мільйон і не купиш)