Американська біржа Nasdaq тимчасово припинила транслювати дані про котирування акцій класу, А інвестиційної компанії Berkshire Hathaway. Про це повідомляє economica.com.ua з посиланням на The Wall Street Journal.
Біржа Nasdaq призупинила трансляцію котирувань компанії Баффета Berkshire Hathaway
► Підписуйтеся на сторінку «Мінфіну» на фейсбуці:
головні фінансові новини
Що сталося
4 травня вартість акцій Berkshire Hathaway класу, А досягла $421,4 тис. за акцію і наблизилася до максимального значення, яке можуть обробити системи Nasdaq. У результаті котирування акцій Berkshire Hathaway зникли із сервісів даних Nasdaq Last Sale і Nasdaq Basic, які використовують Robinhood та інші брокери, а також деякі сайти фінансових новин.
Ціна акцій Berkshire Hathaway виявилася занадто високою для комп'ютерів. Щоб вирішити цю проблему, Nasdaq пообіцяла оновити своє програмне забезпечення до 17 травня 2021 року.
Читайте також: Що сказав Баффет своїм акціонерам: про акції Apple, біткоїни і SPAC
У березні з аналогічною проблемою зіткнулася американська біржа IEX. Вона вирішила зупинити прийом заявок на операції з акціями Berkshire Hathaway класу, А «через внутрішні цінові обмеження в торговельній системі».
У свою чергу, на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE), на якій котирується Berkshire Hathaway та яка обробляє велику частину операцій з акціями компанії класу A, заявили, що на роботу систем NYSE зростання акцій не вплине.
Контекст
Уоррен Баффет багато років відмовляється проводити спліт (дроблення) акцій Berkshire Hathaway класу А. Мільярдер вважає, що за допомогою високої ціни акцій компанія захищає себе від напливу некваліфікованих інвесторів.
Акції Berkshire Hathaway є найдорожчими на фондовому ринку США.
На другому місці акції компанії NVR Inc, яка займається житловим будівництвом. Вони коштують близько $5100 за штуку.
Читайте також: Баффет обрав наступника: хто такий Грег Абель
Раніше повідомлялося, що американська холдингова компанія Berkshire Hathaway, керівником якої є підприємець та інвестор Уоррен Баффетт, через допущені ним прорахунки втратила близько $11 млрд.
Коментарі - 1