Греція планує відкрити для туристів з України свої кордони з 14 травня при виконанні низки умов. Про це розповів в інтерв'ю Укрінформу міністр туризму Греції Харіс Теохаріс.
Греція хоче відкрити кордони для туристів з України. Які умови
Вимоги Греції
Перед поїздкою мандрівники повинні будуть пройти ПЛР-тест на коронавірус. Він повинен показати негативний результат. Це є підтвердженням, що людина не хвора.
Щоб зменшити витрати туристів на аналізи, Греція може дозволити проходити експрес-тести на антиген замість тестів методом ПЛР, вартість яких становить близько 1000 грн.
Читайте також: Кіпр відкриє кордони для українських туристів: дата і правила в'їзду
За словами міністра, аналізи не потрібно буде здавати дітям до 5 років, а також дорослим, які пройшли вакцинацію від коронавірусу і мають на руках сертифікат.
«Ми чекаємо від української влади зразки таких сертифікатів, щоб ми могли перевіряти їх на своїх кордонах. Ми будемо приймати і інші вакцини (не схвалені Європейським агентством з лікарських засобів (ЕМА) «, — зазначив Теохаріс.
Страхування від covid-19. Виплата в 50 тисяч гривень
Для додаткового контролю у деяких туристів по прильоту в грецьких аеропортах будуть брати аналіз на COVID-19.
На даний момент свою польотну програму з України до Греції опублікували авіакомпанії МАУ, SkyUp, Wizz Air і Ryanair.
Перед покупкою авіаквитків пасажирам слід враховувати, що заяву про відкриття грецького кордону для туристів з України не є остаточним рішенням і може бути змінено в залежності від епідеміологічної ситуації.
Слідкуйте за цікавими і ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка і коронавірус».
Коментарі - 3
Очередная х***ь Зеленского:
Израиль и Греция подписали крупнейшую сделку по закупкам в сфере обороны, которая, как заявил Израиль в воскресенье (18 апреля), укрепит политические и экономические связи между странами.
Объявление последовало за встречей на Кипре в пятницу, 16 апреля, между министрами иностранных дел ОАЭ, Греции, Кипра и Израиля, которые согласились углубить сотрудничество между своими странами.