2020 рік став успішним для багатьох українців, які працюють на міжнародних ринках. Так, за даними платіжної платформи Payoneer, доходи наших земляків на іноземних ринках зросли торік на 33%, повідомляється у пресрелізі компанії.
Доходи українців, які працюють на міжнародних ринках, зросли торік на 33%
Які країни найщедріші до українців
Найприбутковішими для українців стали США, Великобританія та Канада.
Крім топ-3, у десятці країн, що принесли українцям найбільші суми виплат — Гонконг, Австралія, Нідерланди, Кіпр, Ізраїль, Сингапур, Німеччина.
У розрізі напрямів діяльності найбільше додали власного доходу онлайн-викладачі, за якими, хоча й з вдвічі меншим доходом, йдуть ІТ-компанії. Серед успішних також онлайн-продавці і фрілансери у найрізноманітніших сферах.
«Такі високі показники ще раз доводять, що українці, талановиті та креативні, можуть знайти рішення навіть за складних обставин. Наша ж основна ціль на цей рік — запустити ще більше продуктів, які допоможуть нашим клієнтам розвивати бізнес», — зазначив генеральний менеджер Payoneer в Україні та Білорусі Ігор Ковальов.
Топ найдохідніших напрямів
Онлайн-освіта
Один із головних трендів 2020 року. Попит на віддалене навчання підвищився відразу з початком карантину — у березні та квітні рівень виплат викладачам збільшився на 19%. За другий квартал вони заробили на 38% більше, за третій — на 4%, за четвертий — на 2%.
Загалом торік доходи українських онлайн-викладачів зросли на 86%.
Найбільше підвищилися виплати з Філіппін — на 409% порівняно з 2019 роком, Гонконгу — на 154%, Китаю — на 145%, Швейцарії — на 98%, із США — на 72%.
IT-компанії
Минулого року Україна залишалася одним з найпопулярніших центрів ІТ-аутсорсингу у світі і ще більше зміцнила свої позиції на міжнародному ринку.
Доходи українських IT-компаній від іноземних клієнтів збільшилися торік на 41%.
У другому кварталі приріст склав 10%, у третьому — 4%, у четвертому — ще 23%.
Крім того, українські айтішники почали освоювати нові ринки. Так, суми виплат із Йорданії зросли на 370%, Угорщини — на 344%, В'єтнаму — на 305%, Саудівської Аравії — на 113%, із Сингапуру — на 93%.
Онлайн-продавці
Українські онлайн-продавці, які працюють на міжнародних торговельних майданчиках, вчасно налаштувалися на потреби покупців.
Онлайн-продавці збільшили річний дохід на 35%.
У другому кварталі їхній заробіток підвищився на 36%, у третьому — на 3%, у четвертому — на 11%.
Найзначніше зросли суми виплат зі Швейцарії — на 3711%, Франції — на 959%, Німеччини — на 511%, Канади — на 399%, із Литви — на 72%.
Фрілансери
Особливо привабливі на міжнародному ринку фрілансерів висока якість роботи українців та порівняно низькі ціни на їхні послуги.
Річний дохід українських фрілансерів збільшився на 20%.
У другому кварталі заробітки наших земляків зросли на 6%, у третьому — на 2%, у четвертому — на 19%.
Серед країн, звідки побільшало виплат через Payoneer, Нова Зеландія — +304%, Болгарія — +203%, Тайвань — +181%, Іспанія — +144%, Сингапур — +60%.
Контекст
Платіжну платформу Payoneer засновано у 2005 році. У сучасному цифровому світі компанія надає бізнесам доступ до нових економічних можливостей — здійснювати грошові перекази з будь-якої точки світу так само легко, як і локально оптимізувати глобальну торгівлю для мільйонів малих підприємств, торговельних майданчиків і бізнесів зі 190 країн і регіонів. Це -міжнародні платежі, обіговий капітал, податкові рішення, торгові сервіси та управління ризиками, для чого компанія використовує надійні технології, нормативно-правову базу, операційну та банківську інфраструктури.
Читайте також: Payoneer виходить на біржу через процедуру M&A
У лютому 2021 року Payoneer уклала угоду про злиття з FTAC Olympus Acquisition Corp (NASDAQ: FTOC). Очікується, що угода буде закрита в першій половині 2021 року, у результаті чого Payoneer стане публічною компанією.
По завершенні реорганізації нова компанія називатиметься Payoneer Global. Топ-менеджмент компанії залишиться на місці.
Вартість Payoneer Global оцінюють у $3,3 млрд.
Також компанія залучить $300 млн від Wellington Management, Dragoneer Investment Group, Fidelity Management & Research Company, Franklin Templeton та інших.
Загалом у 2021 році компанія планує отримати виторг у розмірі $432 млн.
Коментарі - 12
Для того, чтобы какой-то гражданин «притащил» для себя авто, он должен сначала заработать деньги на это авто либо взять деньги в кредит…
В статье указано, что заработки украинцев на международных рынках увеличились, а значит у них появились дополнительные деньги, чтобы в том числе «притащить» авто и не только для себя, а и для своей любимой женщины…
«Про … любимую женщину это тонко!»
Вы же смогли купить своей любимой жене машину,
так что не надо переживать за других мужчин,
у которых тоже есть любимые женщины и доходы
позволяют такую покупку…
Держите себя в руках и перестаньте в каждом своём сообщении
озвучивать мои медицинские диагнозы — это не красит вас,
как гармоничную личность…
Культурная и воспитанная личность не будет постоянно акцентировать на этих вопросах внимание, даже если случайно прочитала об этом в публичной сети интернет.
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/economics/finance/ukrajinci-v-polshchi-ukrajinci-vidkrivayut-vse-bilshe-kompaniy-v-polshchi-popri-covid-19-novini-ukrajina-11365780.html