Підозрілі угоди з британським фінтех-стартапом Greensill Capital завдали одному з найбільших банків Швейцарії не тільки репутаційної шкоди, а й стали причиною його значних фінансових збитків. Про це пише psm7.com.
Великий швейцарський банк постраждав через непорядність партнера по фінтеху
Що сталося з Credit Suisse
Уповноважені особи швейцарського Credit Suisse заявили Reuters, що найближчими днями в банку буде проведено розслідування співробітниками регулюючих органів у зв'язку з його комерційними угодами із збанкрутілою фінансовою компанією Greensill Capital.
Читайте також: США назвали Швейцарію і В'єтнам валютними маніпуляторами
Пильну увага слідчих насамперед буде звернено на підрозділ з управління активами Credit Suisse. Через це банк має намір переглянути структуру роботи даного підрозділу.
Днями його новим главою було призначено Ульріха Кернера, який заявив, що підрозділ буде відокремлено зі структури Credit Suisse в автономну організацію. Проте він збереже ділові зв'язки з банком. Анонсовані зміни в корпоративній структурі Credit Suisse набудуть чинності 1 квітня.
Що спричинить за собою банкрутство Greensill Capital
На даний час банк разом зі своїм підрозділом з управління активами несе великі фінансові втрати на суму понад $10 млрд через серію комерційних угод з британським фінтех-стартапом Greensill Capital.
8 березня представниками Greensill було подано заяву до Реєстраційної палати Великобританії про захист від кредиторів. Фактично це означає початок процесу банкрутства. Експерти впевнені, що неплатоспроможність компанії зумовить проблеми у цілої низки її партнерів, серед яких не тільки Credit Suisse, а й SoftBank, а також державні фонди урядів Британії та Німеччині.
Читайте також: З 2021 року Швейцарія підвищить свою фінансову прозорість
Коментарі - 10
вы же не клиент нашего
главного «финтех-стартапа»…
Депозитчики надежно защищены лимитом ФГВФЛ.
Владельцам кредиток тоже нет смысла волноваться — погасят задолженность по кредитной карте и вопрос будет закрыт.
А вообще явно прослеживается мысль, что отсутствие достаточного капитала рано или поздно влечет бесславный конец. Не было у моно капитала, присоседились.
И еще. Богатыми не становятся. Ими рождаются. Вот возьмем например Лагуна. Или Бахматюка. Ведь они были почти обычными совгражданами. И история из бесславная. А кто такой Дубилет? Да никто. Правда и Коломойский никто, Поэтому мы должны увидеть последнюю смешную мизансцену с Коломойским. Точнее сцену с теми кто его создал.
Поменьше переживайте о падающих тенях — и будет вам счастье…
а вы только сейчас начали вливаться в информационный поток…
Неофициальный сайт — https://monobankcard.com/
Официальный сайт — https://www.monobank.ua/
Дашборд Монобанка — https://www.monobank.ua/dashboard?lang=ru
Сыроедам надо привыкать к «финтех-стартапам»)