Інвестори вкладалися в акції, виводячи гроші з золота та облігацій на тижні, що завершився 10 березня, показали в п'ятницю дані Bank of America. Про це пише РБК.
Інвестори виводять гроші з золота. Bank of America зафіксував перехід в акції
Звіт Bank of America
Щотижневий звіт BofA продемонстрував, що інвестори вклали в акції $31,5 млрд, в той час як з золота було виведено $1,8 млрд, а з облігацій — $15,4 млрд.
Прибутковість облігацій зросла минулого тижня на тлі інфляційних побоювань, в той час як високоліквідні технологічні акції розпродавалися в міру того, як інвестори зверталися до дешевших цінних паперів.
Читайте також: Як очікування інфляції змінює фінансовий світ
«Ми вважаємо, що 2020 рік ознаменувався дуже низьким рівнем інфляції та ставок», — повідомив BofA в звіті, відзначаючи сильну випереджальну динаміку індексу Russell 2000 в порівнянні з технологічним NASDAQ.
BofA також зазначив, що уряд США буде витрачати $ 879 млн кожну годину в 2021 році, що призведе або до зростання прибутковості облігацій, або до падіння курсу долара, щоб «фінансувати фіскальний надлишок».
Стійкість американського боргу викличе більш високу волатильність, коли підвищена прибутковість буде в поєднанні з більш низьким курсом долара.
Читайте також: ФРС США експериментує зі своєю політикою
Коментарі - 8
Аналітики попереджають: для подальшого зростання котирувань срібла вартість металу повинна перевищити позначку в $27 за унцію.
Незважаючи на нинішнє зниження вартості срібла, багато експертів оцінюють перспективи металу досить оптимістично. На думку фахівців, цього року підвищена волатильність на ринку збережеться, і ціна унції «золота для бідних» може злетіти до $50.
У той же час, для того, щоб зростання котирувань було стабільним, зазначають аналітики, вартість срібла повинна закріпитися вище позначки $27 за унцію.
У якості факторів, які будуть надавати підтримку ринку срібла в 2021 році, експерти вказують швидке відновлення глобальної економіки та позитивний настрій інвесторів.
Варто зазначити, що, за даними GlobalData, в 2020 році на тлі коронакризи і призупинення робіт на деяких родовищах світове виробництво срібла знизилося до 849,7 млн унцій (-2,4%).
Що ж стосується перспектив поточного року, то, прогнозують експерти, в 2021-му показник зросте до 918,3 млн унцій (+8,1%). У 2024 році, відповідно до очікувань GlobalData, світове виробництво срібла перевищить 1 млрд унцій.
Про це повідомляє портал CoinDesk, що відстежує вартість криптовалют.
Станом на 14:29 13 березня за київським часом ціна біткоїна становила рекордні 60 139 доларів.