На відміну від банків деякі мікрофінансові організації дійсно видають безвідсотковий кредит новим клієнтам. У цьому є великий плюс для потенційних позичальників, адже вони можуть підстрахуватися грішми без переплат за фінансову послугу.
Чому МФО видають кредит під 0 відсотків
У безпроцентному кредитуванні є перевага і для кредитора. Для нього це інструмент по залученню нових клієнтів. Користувачі отримують можливість без відсотків протестувати взаємодію з мікрофінансовою організацією, спробувати сервіс, оцінити дотримання умов і порядність.
Для кредитора кредит без відсотків — рекламний інструмент, який підвищує шанси, що клієнти повернуться за позикою знову. При повторних зверненнях люди кредитуються вже за стандартною відсотковою ставкою, встановленою МФО.
Чому банки не видають кредити без відсотків
Кожен банк, навіть мобільний, витрачає величезні суми на те, щоб підтримувати діяльність. Витрати фінансових установ включають в себе заробітну плату великій кількості співробітників, орендну плату за офіси і відділення, обслуговування банкоматів і терміналів, технічну підтримку мобільних додатків та інших сервісів. Це величезні витрати, за яких складно виділити бюджет на безвідсоткове кредитування. Банки ризикують втратити великі гроші, тому відмовляються видавати кредити під 0%.
Навіть якщо банківські установи і запустять послугу безвідсоткового кредитування, навряд чи вона зіграє їм на руку. Суть цього рекламного інструменту в тому, що користувачам сподобається кредитуватися в конкретній компанії, і вони повернутися знову. А хто захоче повертатися в більшість українських банків, де для отримання кредиту потрібно їхати до відділення, стояти в черзі, спілкуватися з хамовитими менеджерами і зіткнутися з прихованими умовами, написаними дрібним шрифтом.
Банки видають позику під 0% в окремих випадках: акції, персональні знижки, пропозиції для певних категорій людей, наприклад, матерів-одиначок. А так максимум, що вони можуть запропонувати, так це пільговий період по кредитній карті. Але про яке безпроцентне кредитування в цьому випадку може йти мова, якщо доведеться платити комісію за відправку коштів на інший банківський рахунок і за зняття грошей з картки в банкоматі.
У кращих мікрофінансових організаціях все інакше. Величезних витрат немає, практично всі процеси, з якими може зіткнутися користувач, влаштовані автоматизовано: оформлення заявки, заповнення анкети, перевірка звернення, відправка грошей на карту. У багатьох компаній навіть немає офісів і відділень для зустрічей з позичальниками, адже в цьому немає необхідності — мікропозику можна отримати онлайн. Саме тому оформити кредит під 0 відсотків на карту можна в МФО, а не в банках.
Вигода кредиту без відсотків від Є-гроші
Ви можете скористатися вигідною пропозицією і взяти кредит онлайн без відсотків в МФО Є-гроші. При першому зверненні клієнти цієї мікрофінансової організації займають від 500 до 10 000 грн. Термін кредитування кожен клієнт визначає для себе самостійно — максимально можливий період становить 30 днів, мінімальний — 1 день.
Переваги безвідсоткового кредитування в Є-гроші:
-
дистанційне подання заявки;
-
реальна видача кредиту під 0%;
-
цілодобовий прийом звернень;
-
5-хвилинна перевірка заявки;
-
моментальна відправка грошей на карту.
Як оформити кредит на Є-гроші
Перший кредит без відсотків в Україні повнолітній українець може оформити дистанційно. Щоб подати заявку, користувачеві досить мати комп'ютер з доступом до інтернету. Для кредитування знадобляться два документи: ІПН і паспорт.
Інструкція, як оформити перший мікрокредит по інтернету:
-
Перейдіть на сайт компанії Є-гроші.
-
Виберіть умови на кредитному калькуляторі.
-
Реєстрація.
-
Заповніть анкету.
-
Надішліть звернення на розгляд.
Заявки на кредит онлайн на карту під 0 відсотків перевіряє кредитний робот, а не живі менеджери. Що це дає користувачам? За рахунок автоматичної перевірки звернень весь процес, включаючи заповнення персональних даних, займає до 30 хвилин. Заявки компанія перевіряє протягом 5 хвилин і моментально відправляє гроші на карту, якщо схвалює видачу позикових коштів.
Як відбувається процедура кредитування у постійних клієнтів МФО Є-гроші:
-
Користувач заходить на сайт E-Groshi.
-
Авторизується в особистому онлайн-кабінеті.
-
Вибирає найліпші умови кредитування.
-
Подає заявку.
-
З імовірністю 90% отримує повторний кредит.
Процес повторного кредитування в Є-гроші спрощується, адже не потрібно заново заповнювати онлайн-анкету. Дані зберігаються в базі, але при цьому залишаються засекреченими від третіх осіб. За рахунок цього повторні заявки на кредит в Є-гроші займають у користувачів приблизно 5 хвилин, якщо вони вже визначилися з тим, яку суму і на який термін хочуть зайняти по інтернету.
Коментарі - 24
Однозначно недостоверная реклама, нагло перевирающая банковские тарифы.
Банки предоставляют беспроцентный кредитный лимит по кредитной карте до 200 тысяч,
в зависимости от банка и в среднем на срок до двух месяцев.
МФО предоставляют свои кредиты не бесплатно и условия намного хуже чем в в любом укрбанке по кредитным картам с льготный грейс-периодом…
+ Особенно понравилось про
>>стоять в очереди, общаться с хамоватыми менеджерами
Как будто в МФО, конечно работают только высококультурные лапочки.
Там как раз зачастую те сидят, которых СБ банка отсеяла на должность кассира.
По всем кредитным картам с кредитным лимитом и грейс-периодом первый месяц пользования кредитными средствами ВСЕГДА бесплатен и уже не первый год…
Это уже воспринимается как отраслевой стандарт…
Ну а щодо КК, то варто зауважити що використання кредитного ліміту під 0% можливе лише за умови використання коштів при розрахунках картою. В разі зняття готівки — буде комісія за зняття коштів.
Кеш-кредит наличными — это вчерашний день и по факту реальное зло, поддерживающие функционирование теневой экономики в нашей стране…
Зачем нужен кешкредит — только для того, чтобы расплатиться наличными с теми, кто не может или не хочет принимать безналичный расчёт в оплату своих работ, товаров или услуг…
А это только и исключительно теневой бизнес…
Скажите ещё что вы об этом не знали и даже не догадывались, как и существовании лимита наличной оплаты, свыше которого необходимо все платежи проводить по безналичному рассчёту — таково требование НБУ и финмониторинга…
Я чітко написав що в ОТР є КЕШ кредити з грейс періодом.
Ви ж свою некомпетентність в черговий раз намагаєтесь «заболтать»:)
Про обмеження в готівкових розрахунках я 100% знаю не гірше вас, як і те що можна це обійти через нотаріуса і фактично розрахуватися готівкою обійшовши закон його не порушуючи. Сподіваюсь що ви знаєте що у нас багато людей хочуть отримати готівкою кошти за продаж авто, квартири та інших речей. І доволі часто покупець змушений йти йому назустріч.
«В разі зняття готівки — буде комісія за зняття коштів»
Зачем снимать наличку с банковской карты — может бывший ответственный сотрудник ОТП-банка дать разумные объяснения,
кроме одного — поддержать теневой бизнес в стране…
Кверті в черговий раз доводить про себе істину «вср@сь, но не покорюсь»:)
По факту затраты по самым дешевым кеш кредитам
намного выше затрат по кредитной карте
с грейс-периодом и сервису «Оплата частями»,
чтобы вы тут не писали…
Также в этом обсуждении поражает воображение:
1. Большинство банков выдают кеш кредиты не наличными через кассу, а перечисляют сумму кредита на БПК с правом снятия без комиссии, например, так делает банк Форвард, в котором вы одно время эти кеш кредиты продвигали в массы…
2. Я почти готов поверить вашей информации о том, что народ берёт кеш кредиты в том числе и для оплаты проезда в общественном транспорте, но почему-то не верю…
3. Возможно банкиры, продвигающие кеш кредиты в массы ничего не слышали о сервисе «оплата частями» — который намного выгоднее клиентам, чем кеш кредит на покупку стиралки, холодильника, телевизора или смартфона…
Конечно бывают ещё случаи, когда покупают за наличку стройматериалы на рынке, вместо того чтобы с дисконтной картой и за кредитные средства купить те же самые материалы, получив дисконтную скидку, кешбэк на покупку и перевести сумму оплаты в сервис «Оплата частями», если физически не готовы погасить всю сумму в рамках льготного грейс-периода…
С другой стороны — кто-то же должен приносить банкам приличную прибыль, вот клиенты кеш кредитования этим и заняты…
Зверніть увагу що безготівкові розрахунки чуть більше половини, що говорить ще про досить високий рівень готівкових розрахунків. — «Сумма безналичных платежей составила 55,8% от всех операций с карточками».
В кількості безготівкові розрахунки в 3 рази перевищують готівкові, що якраз означає що значні витрати та купівлі товарів та послуг відбуваються готівкою. І для цього часто користуються КЕШ кредитами, в яких сумма зазвичай значно більша ніж ліміт на КК.
То що скажете, «всезнайка» наш?:)
Знову штанга?:)
Якби ви хоч трішки орієнтувалися в банковських продуктам, то не соромилися б сперечеючись в очевидних речах:)
https://minfin.com.ua/2021/03/04/60899774/
«То що скажете, „всезнайка“ наш?:)»
Скажу, что вы однозначно «плаваете» в этой теме и кеш кредиты не играют никакой существенной роли в доле наличных платежей.
Как бывший банковский сотрудник — узнайте у своих коллег ежемесячную сумму выдачи кеш кредитов по банковской системе.
А потом сравните её, например, с суммой выплат 3441,2 тыс пенсионерам пенсии через Укрпочту наличными:
3507 * 3 441 200 = 12,068 млрд грн ежемесячно.
Затем добавьте к этой сумме средства, которые ежемесячно снимают пенсионеры с банковских карт.
Всего 7627,5 тыс пенсионеров получают пенсию на БПК.
Если предположить, что хотя-бы половина из них расплачивается безналом не снимая ни одной гривны с БПК, а в это я с большим трудом могу поверить, то ещё 3813,75 тыс пенсов снимают наличку со своих карточных счетов:
3507 * 3 813 750 = 13,374 млрд грн ежемесячно.
Итого только пенсионеры ежемесячно пускают в оборот минимум 25,442 млрд грн наличными…
А ведь есть ещё и получатели белых зарплат, которые под ноль выгребают с зарплатных карт всю сумму, а к ним ещё добавьте ФОПов, которые снимают наличку со своих счетов ФЛП (ФОП) и проводят торговые операции за наличку…
Так что ваши кешкредиты на этом фоне выглядят копеечными суммами.
Не не значний обєм?
Про що з вами можна говорити, коли ви можете оперувати лише нагугленими даними і навіть не можете якісно їх проаналізувати? Всі ваші оцінки лінійні і якщо трішки в сторону та не по шаблону — ви несете повну ахінею.
Ви в черговий раз зайнялися болтологією, хоча факт залишаєтьс фактом — у банках також є кредитний продукт КЕШ з грейс періодом під 0%.
До речі, коли ми говоримо про кредити фін компаній, то це теж CASH кредити в основному форматі PDL, банківські CASH кредити — це instalment credit.
Як би ви не викручувались і не намагалися виправдатися: факт залишається фактом — ваші знання про фін сектор поверхневі.
Вам у вашому похилому віці не соромно від цього?
«в Україні щомісяця видається 10−20 млрд грн.»
Люди, дорожащие своей репутацией обычно публикуют достоверные цифры, а не предположения с разбросом в 100%…
На ваши предположения отвечу реальными фактами — украинские пенсионеры получают через Укрпочту ежемесячно больше наличных в виде пенсии, чем вся банковская система Украины выдаёт кеш кредитов…
Так что не надо рассказывать сказки о том, что кеш кредиты хоть как-то влияют на оборот наличных — это капля с море…
Чтобы в следующий раз не писать отфонарщину в виде «10−20 млрд грн» — не поленитесь всё-таки заглянуть в статистику НБУ, ведь регулятору однозначно известно намного больше чем вы можете себе предположить.
Тому я й вказав такі дані.
Ще раз повторю — поверніться до суті дискусії і не ховайтеся як боягуз в болтологію в інші питання. Фпкт спору був в наявності грейс періоду в КЕШ кредитах! Я розумію що вас як пенсіонера хвилюють перед усім пенсіонери, але обговорення не стосувалося окремого сегменту населення, це ви в своїм манері, розуміючи що черговий раз осоромилися, полізли розмазувати соплі по сайту на інші теми.
А люди які дорожать репутацією мають відреагувати на такий пост:
https://minfin.com.ua/blogs/qwerty1999/164410/#com4060558
Про що з вами можна далі дискутувати?
Предлагаю ваше возмущение о том, что вы клиент Ощадбанка и я оскорбил вас недоверием из-за вашего незнания тарифов и условий обслуживания в Ощадбанке, высказав предположения что вы не являетесь его клиентом, довести до более полного абсурда — в каждом своём сообщении на форуме Минфина на любую тему больше половины текста уделять именно этому факту — ведь вас так глубоко оскорбили таким предположением, что вы ещё долго не сможете забыть это.
Ну так не забывайте сами, и главное, не давайте забыть всем читателям форума…
Продолжайте строить из себя обиженного ребёнка…
И не стесняйтесь в выражениях при озвучивании своей обиды — форум должен знать, как глубоко и болезненно вы переживаете любые озвученные в ваш адрес предположения…
Я розумію що з віком можуть бути різні процеси з мозком та втрачатися память, проте нагадаю вам що мова йшла про черги і ви сказали що мені вони невідомі так як я не є клієнтом Ощада.
В личной переписке я уже озвучил своё мнение на эту тему…
Но раз вы настаиваете, я публично повторю свой ответ,
озвученный в личной переписке…
Предлагаю подать на меня в суд за «клевету» о том, что вы не являетесь клиентом Ощадбанка, и отсудить офигенную сумму за нанесенный вам материальный и моральный ущерб…
Другие разумные предложения отсутствуют,
а неразумные пока попридержу озвучивать…
Давайте и я повторю с личной переписки:
А извинится за вранье гонор не позволяет?:)
Трус он и в старости трус:)