25 січня в Україні закінчився введений через епідемію коронавірусу жорсткий карантин. Про це повідомив в телеграм-каналі прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
В Україні закінчився жорсткий локдаун. Що тепер
Що тепер
Після закінчення жорсткого карантину в країні будуть діяти карантинні обмеження, які були в грудні 2020-го (помаранчевий карантин), зазначив прем'єр.
Що заборонено
- Масові заходи за участю більше 20 чоловік
- Заповнюваність більше 50% місць в театрах і кінотеатрах, громадському транспорті.
- Робота дискотек
- Робота закладів харчування з організацією дозвілля
- Робота після 22:00 до 7:00 ресторанів і кафе;
- Планові госпіталізації.
- Під забороною і перевезення пасажирів громадським транспортом на міських, приміських, внутрішньообласних, міжобласних маршрутах у кількості більше, ніж кількість місць для сидіння, передбачену технічною характеристикою транспортного засобу.
- Розміщення відвідувачів в закладах громадського харчування можливо лише на відстані менше 2 метрів між місцями для сидіння за сусідніми столиками і більше 4 чоловік за столом без урахування дітей у віці до 18 років.
Страхування від covid-19. Виплата до 50 тисяч гривень
Наслідки локдауна
За словами Шмигаля, епідеміологи кажуть про стабілізацію ситуації з захворюваністю. Він додав, що зараз зайняті менше 30% ліжок для хворих covid-19, при цьому число ліжок з підведеним киснем збільшилася до 55 000 (у вересні — 11 000).
Шмигаль наголосив: вихід з жорсткого карантину не означає, що вірус зник. «Ми повинні залишатися пильними і ретельно дотримуватися всіх правил. Маски, дистанція, дезінфекція — це основа», — заявив прем'єр.
Нагадаємо
Кабінет міністрів має намір продовжити адаптивний карантин в Україні до 31 березня. Також до кінця року буде діяти масковий режим в суспільних місцях.
Стежте за цікавими та ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка та коронавірус».
Коментарі - 25
Работает на ура. Все в лентах, но в зал пускают. Спросил у продавца если все закрыто лентой как попасть к стелажу — говорит та просто под лентой проходите и берите все что надо.
Единственное отличие — оформляют как интернет заказ на кассе.
То есть любая проверка могла вжарить Эпицентр за толпу людей свободно разгулюющую в зале.
Но я подозреваю, что по итогу вжарили только малый бизнес.
Если не делать тестов то так и будет. Украина успешно использует этот же подход, так что мы с Новой Зеландией на одной волне.
Вот у меня на работе в ноябре-декабре много болело, человек 40 было на больничном, в январе единичные случаи. Что теперь заставлять делать 30-40 здоровым людям тесты что бы попасть в вашу желаемую статистику по кол-ву тестов?
В Новой Зеландии люди не болеют? Да это просто рай на земле — чудесные холмы и зеленая трава оказывается лечат все болезни.
Неужели так сложно понять, что ни две недели, ни месяц пересидки ничего не изменят?
Очень хорошо, что вас голос не имеет значения. Было бы очень хорошо, если бы вас подержали лично в жестком карантине, а потом вы бы увидели, что это безрезультатно. Но только так, чтобы из-за вашего ареста не страдали другие нормальные люди, т. е. как раз то, к чему вы призываете.
Так что нет, не надо слушать вас и запираться, это вредит здоровью. Не говоря уже о том, что вы своим непониманием спешите здоровых людей посадить под домашний арест.
Я хочу посмотреть как ты просидишь дома с 17 марта 2020 года. Что ты будешь есть. Через сколько у тебя разовьются прочие болезни связанные с малоподвижным образом жизни. Когда у тебя начнутся проблемы с психикой из-за пребывания в состоянии сильнейшего стресса (страх выйти на улицу, нагнетания общего страха из-за смертельной болезни). Что ты будешь испытывать если кто-то из живущих с тобой потеряет крышу раньше тебя.
Продукты питания и медицинские товары при этом продавались свободно
Антоненко, Дугарь и Кузменко.
Молодец Зеленский, держит своё слово!