Україна продемонструвала значне зростання прибутків від e-commerce під час пандемії. Про це йдеться у звіті Payoneer’s Global Seller Index, який охоплює II та III квартали 2020 року.
Україна увійшла до десятки країн з найбільшим зростанням прибутку від e-сommerce
Рейтинг країн
Наша країна посіла шосту позицію в рейтингу, випередивши В'єтнам, Ізраїль, Індію та Японію, але поступившись Китаю, США, Гонконгу, Південній Кореї та Великобританії.
Читайте також: Україна стала лідером із зростання e-commerce у Східній Європі
Ринок e-сommerce
У дослідженні відзначається, що в усьому світі кількість відвідувань онлайн-маркетплейсів збільшилася на 37% — з 16 млрд в січні 2020 року до 22 млрд в червні.
У другому кварталі 2020 року глобальні обсяги продажів збільшились на 81% в річному вимірі, що майже втричі перевищує зростання у другому кварталі 2019 року.
У третьому кварталі 2020 року також спостерігається зростання на 81% в річному вимірі в порівнянні з 36% в 3 кварталі 2019 року.
Прогнози аналітиків
Аналітики Payoneer прогнозують, що четвертий квартал стане рекордним з точки зору світових обсягів продажу.
Стежте за цікавими та ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка та коронавірус».
Коментарі - 5
Такую оценку может дать разве что Приватбанк — только ему ведомо насколько больше сделано переводов с карты покупателя на «карту магазина» при условии что магазин не оказался очередным мошеником.
Лично для меня первая и главная проблема украинского е-комерсе: страстное желание работать в черную когда товар завозится контрабандой, оплата принимается только наличкой.
При этом все грешат какими то налоговыми оптимизациями в виде страховок, сервисов и т. д.
Но если закон дырявый и это позволяет…
Как говорится — если можешь не платить НДС по закону — не плати.
Регулярно попадая на Banggood или Али ловлю себя на мысли «но ведь мы могли бы тоже делать это». Но у нас часто-густо вообще нет подобного производства.