14.01.2021 А-Банк встановив свій перший торговельний POS-термінал в партнерстві з Компанією «Servus Systems Integration».
А-Банк встановив свій перший торговельний POS-термінал
А-Банк в партнерстві з компанією Servus Systems Integration виходить на ринок еквайрингу України з сучасним POS-термінальним обладнанням провідного світового виробника Verifone. Термінали оснащуються 5,5-дюймовим сенсорним екраном і працюють на базі операційної системи Android, що дозволяє використовувати також і рішення у вигляді програмних РРО.
«Поточна продуктова лінійка не дозволяла нам забезпечувати комплексне обслуговування, особливо для клієнтів в сегментах торгівлі та сфері обслуговування, але тепер ми усуваємо цю прогалину. Запуск еквайрингу істотно розширює можливості банку в наданні своїм клієнтам якісних бізнес-послуг в зв'язці з традиційними розрахунково-касовими сервісами і кредитуванням» — говорить Олександр Ніколенко, Керівник Напрямку малого та середнього бізнесу в А-Банку.
Впровадження та запуск нового продукту стали можливими після того, як в 2020 році А-Банк отримав статус «Principal member» міжнародних платіжних систем Mastercard і VISA, і відповідні еквайрингові ліцензії. Національна платіжна система «Простір» також включила А-Банк в число еквайєрів своїх платіжних карток.
Про А-Банк
А-Банк представлений на ринку банківських послуг понад 25 років. Послугами Банку користується понад 1,6 млн клієнтів. Банк пропонує широкий спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам. Основна мета Банку — надання сучасного і технологічного сервісу в режимі online за допомогою зручного інтернет-банкінгу АВаnk24. Банк широко представлений у всіх регіонах України — 228 відділень готові надати якісний сервіс кожному клієнту.
За останніми новинами А-Банку стежте на офіційних сторінках Facebook, Instagram, Youtube, TikTok.
Коментарі - 12
Кстати, в это же самое время первая тысяча платёжных терминалов на базе ОС Android от компании Verifone поступила специалистам Приватбанка для установки в торговых точках Украины…
А в остальном, прикольно читать такие новости, ведь чем менее значимая новость — тем больше вокруг неё шума…
Ждать не вредно…
Банки тоже ждут принятия решения по ограничению комиссий за эквайринг…
А ВРУ всё никак не опредилиться — ограничивать или нет…
Если верить статистике НБУ, которая базируется на данных самих банков, то у А-банка установлено всего менее 250 банковских платёжных терминалов и ни один из ранее установленных не имеет NFC-модуля…
Так что это и первый и единственный терминал, установленный А-банком,
который принимает бесконтактные платежи…
И установлен этот первый и единственный терминал в головном офисе банка для своих сотрудников…
«установить единственный платёжный терминал…» — нічого, все з малого починається. Налагодять роботу — поставлять більше. Краще нехай буде 100 нормально працюючих, ніж 1000 глючних.
«…прикольно читать такие новости, ведь чем менее значимая новость — тем больше вокруг неё шума…» — згідний. У цьому зв`язку згадуються, наприклад, такі «видатні» новини, як скажімо про те, що найбільший банк країни свій пластик в різні кольори розмалював.
«Налагодять роботу — поставлять більше.»
Ктобы спорил — а я не буду…
Могу только со 100% уверенностью сказать, что после принятия закона об ограничении комиссии эквайера в 10 раз у А-банка сразу отсохнет хотелка расширять свою эквайринговую сеть за пределы кассовых узлов своих отделений…
Кстати, сейчас в 225 отделениях А-банка работает 238 банковских терминалов без NFC-модуля…
Так что перспективы замены старых терминалов на новые огромны, да и цена приемлимая,
каких-то 2,5 млн гривен на ровном месте за всё про всё…
«после принятия закона об ограничении комиссии эквайера.» — н-да, це дійсно суттєвий фактор. Але у такому випадку «хотелка» відсохне не тільки у А-Банку, але й у всіх решта. В залежності від того, як буде далі ситуація розвиватись ситуація, може включитись навіть «хотелка» скорочувати кількість своїх терміналів. Але є й інший варіант — банки будуть піднімати тарифи по карткових умовах (чи висувати більш жорсткі умови, при яких користування картою буде безкоштовним) і за рахунок цього підтримувати, чи розширювати свої мережі. А може і збільшать тарифи по еквайрінгу для торгових точок — як знати…
«каких-то 2,5 млн гривен на ровном месте» — я думаю, така сума для А-Банку проблемою не буде, якщо у такій заміні буде зміст.
Вам бы на должность предправления
А-банка — моментально бы вывели этот банк в лидеры эквайринга, ведь для вашего полёта фантазии не существует никаких реальных технических и экономических ограничений…
«Вам бы на должность предправления А-банка «- а що, непогана ідея. Допоможете мою кандидатуру проштовхнути? :))
Дякую, що так високо мою фантазію оцінили. Наявність у мене знань, здатність оцінювати свої вчинки, їх причинно-наслідкові зв`язки і т.д. ви заперечуєте, хоч здатність фантазувати визнали. Це вселяє надію — може з часом «снизойдете» і якісь ознаки аналітичного мислення у мене знайдете…
Хоча, треба відмітити, в області фантастики (наукової і не дуже) — ви теж ще той Жюль Верн.
имеет право подавать исключительно торговая точка, а не владельцы пластика.
Возможно конкретном магазину сети АТБ сейчас выгодно получать наличку в кассу,
а не безналичную оплату на банковский счёт.