В Україні заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг зросла до 66,1 млрд грн. Тільки за один місяць борги збільшилися на 18,6%. Про це свідчать дані Держстату, пише Дело.
Борги українців за комуналку перевищили 66 мільярдів
Що з оплатою
В цілому в листопаді 2020 року населення сплатило 11,6 млрд грн за комуналку, що склало 52,4% нарахованої за цей місяць суми.
Найвищий рівень оплати послуг зафіксовано у Волинській (66,2%), Одеській (59,1%) і Закарпатській (59%) областях.
Читайте також: Зміна постачальника газу. Як не втратити субсидію
У той же час найнижчий рівень оплати компослуг — в Луганській, Черкаській, Запорізькій, Донецькій, Харківській, Сумській, Дніпропетровській, Полтавській та Київській областях (44−50% суми нарахувань).
Нагадаємо
У Києві з 1 січня 2021 року зросли тарифи комунального підприємства «Київтеплоенерго» на постачання теплової енергії та гарячої води для населення.
Читайте також: На скільки подорожчає газ в січні 2021 року
Пізніше мер Києва Віталій Кличко заявив, що в опалювальному сезоні 2020/2021 тарифи на опалення і гаряче водопостачання для жителів Києва не зростуть.
13 січня Кабінет міністрів вирішиввстановити ціну на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр з 1 лютого.
Коментарі - 30
Думаю если службы службы оформлению субсидий способствовали (а то финты в Харькове — приходите в среду, ну приходим в среду — а в среду у нас не приемный день), то и цыферки были бы по проще.
Про це йдеться на сайті партії «ЄС».
«За іронією долі точнісінько рік тому Зеленський пообіцяв зменшити тарифи вдвічі, натомість їх підвищив. Як справжній господар свого слова, «сам дав — сам забрав». В той же час уряд Зеленського скоротив видатки на субсидії, які є дієвим механізмом соціального захисту незаможних громадян від ринкових тарифів. Порівняно з 2018 роком обсяг субсидій зменшився майже удвічі. Його урізали з 71-го млрд грн до 36 з половиною млрд грн.
Видатки на субсидії можуть падати лише у двох випадках: або при зниженні цін на енергоносії, або при зростанні доходів громадян. У Зеленського все з точністю до навпаки. Доходи громадян він обвалив своєю бездарною економічною політикою, а тарифи — підвищив явно в інтересах відомого газовидобувача і вигодонабувача Коломойського.
Перше, що ми вимагаємо зробити у цій ситуації — збільшити видатки на субсидії та ухвалити відповідні зміни до Державного бюджету вже на першому в цьому році засіданні Верховної Ради.
Что вы топите за всяких ***?
При Порошенко что-то в свое время сделали для упрощение оформления субсидий? А мед-реформа когда началась?
Уверен получают субсидии в основном «свои», вот при зеле «своих» чуть поубавилось, отсюда новые цыферки.
А эти «пожилые люди» (9 из 10) в очередях и перебежках между инстанциями чувствуют себя даже лучше, чем рыба в воде.
«Вот при зеле своих чуть поубавилось» — ахахахахахахахахахаххахахахаха :)
якби на плюсах замість кварталу та голобородька цілодобово крутили Машу і медведя, то 73 було б у медведя.
Ахахахах!!! Смешно! А тут еще побегать оформлять субсидию надо?
До речі, цей блювотинний мульт — дуже і дуже небезпечна штука. Погано прикрита (і ще гірше анімована) пропаганда «російського способу існування», причому серед наймолодших верств :(Бомба ще та…
Хто його випускає, до речі?
А ну еще вспомним как при Парашке кинули ФОПов без доходов в 2017 году? Меня лично то кидалово коснулось.
На газ у бедных родственничков попросите немного — уверен, найдётся.
«А не государство» — вот когда бОльшая часть осознает, что «государство» — это именно и есть «скидываться» (а также контролировать «общак»), тогда и будет риальнэ покращэння.
А пока что, зеленобот, выдумывайте дальше всякие истории, снимайте больше видео, делайте контент, людям это заходит. Это ваше.
Меня просто тогда кинули, пришлось закрывать ФОП да еще платить штрафы.
https://www.youtube.com/watch?v=nsrP2SwhGiA
Подписывайтесь на youtube-канал «Минфин»,
оставляйте комментарии под новым видео ;)
91% Так
9% Ні