У рамках виплати одноразової допомоги у 8 тис. грн для підприємців і найманих працівників держава уже виплатила 3,6 млрд грн. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на своїй сторінці у фейсбук.
8 тисяч кожному. Прем’єр-міністр розповів, скільки українців звернулись по допомогу
«31 грудня завершилося приймання заявок на отримання 8 тис грн одноразової допомоги для тих людей, чия господарська діяльність страждає внаслідок карантинних обмежень. Загалом для отримання такої допомоги звернулося понад 480 тисяч осіб», — розповів Шмигаль.
За його словами, Пенсійний фонд вже профінансував майже 456 тисяч заявок. «Наразі кошти не перераховано переважно тим, хто зареєструвався в останні дні минулого року. Можу запевнити, що ці громадяни отримають належну їм допомогу протягом першої половини січня», — зазначив Шмигаль.
Крім цього голова уряду наголосив, що ФОПи першої групи звільнені від обчислення і сплати ЄСВ за себе на період із 1 грудня 2020 року до 31 травня 2021 року.
Хто отримає гроші
Як повідомляв «Мінфін», 4 грудня минулого року Верховна Рада підтримала президентський законопроєкт № 4429, яким передбачена разова виплата 8 тис. гривень найманим працівникам і фізособам підприємцям якщо їх сфера діяльності підпадає під зупинку роботи через карантин.
Документ пропонує забезпечити за рахунок держбюджету виплати одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам, які можуть втратити частину зарплати або доходу у випадку введення додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів.
Читайте також: Українці бояться бідності більше, ніж хвороби — опитування
Передбачена виплата одноразової матеріальної допомоги бізнесу для збереження робочих місць найманих працівників, а також одноразова компенсація витрат, понесених за сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Коментарі - 9
А так- охлократия жизнеспособна только в тех странах, где есть прочный фундамент и голосования не влияют на её благосостояние и изменения.
— Плохая и хорошая.
— Начните с плохой.
— Экономика в ужасном состоянии, все показатели рушатся, банкротства…
— Достаточно, достаточно! Что с хорошей?
— Это состояние экономики невероятно стабильно.