Портал державних послуг «Дія» та однойменний мобільний додаток для оцифрованих документів зазнають труднощів з обробкою рекордної кількості заявок від претендентів на отримання 8 тис. грн одноразової допомоги від держави. Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації в Telegram-каналі.
Величезна кількість заявок на компенсацію 8 тисяч поклало сервери Мінцифри
Що відбувається
Сотні тисяч українців одночасно намагаються подати заяви на отримання виплат в «Дія». Причина - у пропускній здатності користувачів порталу та додатків для забезпечення безпеки в «Дія».
Пресслужба Міністерства порадила на даний момент скористатися послугою подачі заявки в додатку «Дія».
Що цьому передувало
Портал «Дія» відсьогодні, 14 грудня, почав приймати заявки на отримання 8 тис. грн одноразової допомоги від держави найманим працівникам, які втратили частину зарплати в результаті введення карантинних обмежень, і фізичним особам-підприємцям (ФОП), які втратили частину доходу в результаті карантину.
Читайте також: Стало відомо, які категорії ФОП отримають по 8 тисяч
Наймані працівники та фізичні особи-підприємці, діяльність яких підпадає під заборону в період посиленого карантину в січні, можуть оформити заявку на отримання допомоги також з 14 до 31 грудня.
Передісторія
- Президент Володимир Зеленський анонсував кілька державних програм, які повинні фінансово підтримати підприємців, чия діяльність на час «карантину вихідного дня» заборонена.
- 8 грудня президент Володимир Зеленський підписав ухвалений раніше Верховною Радою пакет законів про підтримку населення і бізнесу в період дії карантину
Читайте також: ФОПи можуть подати заяву на отримання 8 тисяч з 14 грудня
Коментарі - 14
Как они планировали обслуживать все 40 млн граждан страны - непонятно...
Політики: У світі існують дві найстрашніші загрози – ядерна зброя й експерти з урегулювання конфліктів.
Економісти: Конфлікти – доля бідних, багаті розважаються війнами.
Психологи: Уміння ладити з людьми приходить із втомою від конфліктів.
Журналісти: Якщо вас поклали на землю обличчям донизу та ще й зі скрученими за спиною руками – це не конфлікт через перешкоджання професійній діяльності, а інноваційний метод пізнання чуток, якими земля повниться.
Чтобы сэкономить расходы бюджета правительство отменило запланированное ранее повышение зарплаты учителям.
Им должны были поднять оплату с 1 января.
На сегодняшний день эра диджитализации в Украине создает целый ряд правовых коллизий. Нередко невозможно понять, кто несет юридическую ответственность в случае сбоя или недоработки в софте – пользователи или правоохранители.
Именно в этом вопросе в обществе и решили поставить точку. И в первую очередь проблема касается приложения «Дія».
«Наша задача – получить правовую оценку на предмет того, должен ли нести ответственность юзер „Дії“, если в ней документ некорректно отображается. Мы взяли как базу для иска постановление, в котором меня штрафуют из-за того, что в „Дії“ не отображен мой ИНЗ (индивидуальный номерной знак). Полиция считает, что это мои проблемы, а я считаю, что моей вины в этом нет», – сообщил UBR.ua сам Поремчук.
Украинцев начали штрафовать из-за сбоев в приложении «Дія», а детей не пускают в поезд с родителями
что это за пеар медведчуковских грантоедов ?
И нужно ли с них платить ПДФО + ВС? Какие есть соображения?
Ну нигде об этом подпункте не слышал, что думает Вельмишановне Співтовариство?