Середа на валютному ринку пройде дуже активно і з продовженням інтриги щодо подальшого поводження долара і євро як на українському, так і на міжнародному ринках.
Долар та євро в середу: чого очікувати по курсу
Вчорашнє зміцнення гривні щодо долара (28,52 / 28,55 гривень на кінець дня) і практично збереження позицій нацвалюти відносно євро (33,41 / 33,44 на завершення сесії) — стало приємним сюрпризом для всіх учасників торгів, але так і не дало загального розуміння щодо подальшого тренду цих валют на нашому ринку.
З урахуванням фактора проведення виборів в США і оголошення їхніх попередніх результатів, продовженням безпрецедентного зростання хворих на коронавірус у Європі, нещодавніх терористичних атак у Відні, обвалу турецької ліри і втрат великих світових інвесторів, які активно вкладалися в економіку цієї країни, а також загрози повного локдауна у багатьох країнах ЄС — валютні ралі по парі євро / долар, а також і всіх інших валют щодо долара — неминучі. Це відіб'ється і на курсі євро щодо гривні. Тому сьогодні на українському валютному ринку спекуляції по цій валюті тільки збільшаться.
На момент написання статті співвідношення пари євро / долар перебуває на позначці 1,1633 долара за євро і євровалюта ситуативно просіла на 65 пунктів. Але це ще не говорить про те, що найближчим часом все не зміниться у протилежний бік. Спекулятивні операції по євро будуть сьогодні одним з головних інструментів для заробітків банків та фінкомпаній.
Відео: Чи буде долар по 30 гривень після американських виборів
Із внутрішніх чинників на користь гривні спрацюють сьогоднішні розрахунки за результатами аукціону Мінфіну з розміщення ОВДП (продано облігацій на 1,955 млрд грн), а також періодичні активні розпродажі валюти держбанками. Зменшилися залишкі гривні і у експортерів, які вже майже витратили її всю на поточні господарські операції. У разі значної переваги попиту над пропозицією ми знову побачимо Нацбанк з інтервенцією по продажу долара.
Проти нацвалюти буде грати фактор невизначеності, який завжди призводить до зростання попиту на валюту з боку клієнтів. А також активні купівлі валюти нерезидентами, «дочками» іноземних компаній під вивід дивідендів і покупки великих імпортерів. Останні стурбовані поступовим зростанням курсу і тому намагаються швидко закривати свої зовнішні зобов'язання.
Як і вчора — весь цей мікс зовнішніх і внутрішніх чинників призведе валютний ринок України в дуже активний формат з елементами спекулятивної гри як по долару, так і по євро. За прогнозами «Мінфіну» в середу обсяг операцій на міжбанку складе до $ 160-200 млн при укладанні до 420-530 угод.
По рублю сьогодні великої активності ми не очікуємо. У РФ вихідний і розрахунки на ТОМі по цій валюти взагалі мало кому цікаві на нашому ринку.
Курси міжбанку за прогнозом «Мінфіну» 4 листопада буде у межах: долар — коридор 28,40 — 28,65 гривень, євро — коридор 32,95 — 33,55 гривень.
На готівковому ринку цінники в обмінниках фінкомпаній і банків будуть у межах: долар — коридор покупок і продажів 28,35- 28,75 гривень, євро — коридор від 32,85 — 33,75 гривень.
Котирування готівкового валютного ринку на 10 ранку:
Курс долара в банках: прийом 28,40 — 28,53 і продаж 28,65- 28,80 гривень.
В обмінниках фінкомпаній: купівля 28,55 — 28,61 гривень та продаж 28,65 — 28,70.
Хочете знати про валюту більше? Стежте за ексклюзивними матеріалами «Мінфіну» в телеграм-каналі
Коментарі - 48
Порошенко зробив більше реформ, ніж хто-небудь інший в Україні за останні 20 років і протистояв Путіну!" – наголосив Волкер.
Банківська система очищена бо вже немає 29-30% річних…
Цитата:
«Найбільш негативне ставлення, згідно з дослідженням, – до п’ятого президента Петра Порошенка (відомий 99,6% опитаних) – 70,9%. Позитивно ставляться до нього – 12,7% респондентів, нейтрально – 13,4%.»
джерело — правда ком юа, юніан, громадське
у Зеленського серед нинішніх політиків найвищий рейтинг.
У твого нелоха рейтинг стрімко падає до низу… Пора назад у квартал жартувати…
Крим захопили 22 лютого, Порох став президентом у кінці травня.
Сходиться, правда?
Проте там написано:
Стаття 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Керуючись цією статтею було прийняте рішення - не лізти на амбразуру с голою дупою. Заради збереження життів тих нещасних голодних солдатів того часу.
Стаття про Захист суверенітету і територіальної цілісності України у конституції іде під №17, почитайте. Там всього 7 речень )) Знайдіть там про «Президент повинен надати наказ про захист, навіть якщо у армії немає зброї».
В голові жодної клепки. Лізуть, щось коментують. Якісь свої мнєнія викладають, які придумали не маючи елементарних знань, посилаються на конституцію, яку в очі не бачили... шо попало.
Наш межбанк сложно прогнозировать, в первый день на спешке и страхе многие зашли в валюту, дальше поняли что жизнь продолжается и проблемы не только у нас, но и в ЕС и в США. В ноябре деловая активность в части импорта зачастую падает, до этого и так была на низком уровне, население по потребности будет покупать, компании закрывают год и новое из-за границы мало что объемное покупает, только ранее заказанное и ждут поставки.
Проект Президента по КСУ не поддерживает даже его фракция, а послы G7 уже обсуждают с Порошенко ситуацию с КСУ, по Ковид и по Донбассу. Похоже на Западе потеряли веру в Зелю.
У нас очередной рекорд, но у нас агро-метал.страна, в т.ч. ИТ, потому страна живет и в отличии от Турции ситуация с Гривней более устойчиво смотрится.
Непонятно кто в США победит, печально если Трамп. Вывод дивидендов не совсем понятен. Аукционы как всегда печальны. Дорогую валюту не готов брать бизнес.
Доллар 28,50 +/- 4 коп
Евро 33,30 +/- 7 коп
https://minfin.com.ua/blogs/aleksandrbank/156778/
Да, наша экономика очень важна в подобной ситуации в мире
А пока что заметка:
лучший курс на продажу нал от 17 марта оф побит и составил 28.6