На таку суму від легалізації грального бізнесу розраховує президент Володимир Зеленський. Він озвучив цю цифру в посланні до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України, повідомляє Укрінформ.
До бюджету може надійти до 5 мільярдів від грального бізнесу
Президент назвав можливі джерела надходжень до бюджету
Президент підкреслив, що по всій країні закриті тисячі підпільних казино. Прийнято закон про легалізацію грального бізнесу. «Те, що роками було в тіні, вже в наступному році, з першими ліцензіями, має принести до бюджету 5 мільярдів гривень», — сказав Зеленський.
Читайте також: Україна сказала «так» гральному сектору — рішення тепер за бізнес-інвесторами
Він також додав, що по країні закрито близько тисячі нелегальних заправок. Зокрема завдяки цьому, вважає президент, офіційні мережі АЗС знизили ціни на бензин.
Крім того, Зеленський зазначив, що в країні ліквідували монополію «Укрспирту» і минулого тижня вже приватизували перший спиртовий завод. «Слід продовжувати цей процес, що в перспективі має збільшити надходження до скарбниці майже у 8 разів», — додав президент.
Також Зеленський зазначив, що в Україні почали масштабну приватизацію. І йдеться не про стратегічні об'єкти, а про сотні неефективних підприємств, де були тільки корупція і борги: «Вчора вони приносили державі збитки, а вже сьогодні — мільярди».
Так, президент звернув увагу, що готель «Дніпро» у Києві і ще кілька об'єктів стали першим в історії майном, яке перебувало в користуванні президента України і було передано на приватизацію.
Передісторія питання
Раніше повідомлялося, що 14 липня Верховна Рада ухвалила закон про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор. Закон визначає правові, економічні, соціальні та організаційні умови функціонування азартних ігор, а також встановлює, що органом державного регулювання у сфері азартних ігор є Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей, підпорядкована Кабінету Міністрів.
Закон впроваджує комплексне регулювання ринку азартних ігор в Україні та створює винятковий перелік видів діяльності у сфері азартних ігор, дозволених в Україні.
До цього понад 10 років в Україні діяла заборона грального бізнесу.
Коментарі - 18
https://www.youtube.com/watch?v=_ZY_m_1G8UE
Успехов вам, господа бандиты!
А Вы хотите платить? А почему бы Вам ежемесячно добровольно не платить хоть бы в детдом? А сколько больных детей взывают о помощи, почему Вы добровольно им деньги не переводите? Ведь Вам же это нравится?
Ну да Бог с ними, тема закрыта.