18 вересня 2020, 17:24 Читать на русском

32 будинки в Києві можуть залишитися без світла через банк Аркада

27 будинків житлових комплексів «Патріотика», «Еврика» та ще 5 будинків, які обслуговує ТОВ «Аркада-Житлосервіс», під загрозою повного або часткового відключення від електроенергії. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

27 будинків житлових комплексів «Патріотика», «Еврика» та ще 5 будинків, які обслуговує ТОВ «Аркада-Житлосервіс», під загрозою повного або часткового відключення від електроенергії.
minfin.com.ua

Причина – блокування рахунків банку Аркада

Проблемна ситуація сформувалася через борги обслуговуючих компаній за електропостачання. Борги обслуговуючих компаній накопичилися, коли банк визнали неплатоспроможним та їх рахунки заблокували.

Читайте також: Аркада ошукала інвесторів на 13 мільярдів – Кличко

Обслуговуючі компанії накопичили борги за холодне водопостачання – 5,52 млн грн, за опалення – 3,41 млн грн.

Якщо ситуація не зміниться, поставку електроенергії протягом 90 днів здійснюватиме Постачальник Останньої Надії (ПОН), а вже після зазначеного терміну, за відсутності іншого постачальника, подача електроживлення припиниться», уточнили у столичній адміністрації.

Крім того, до КМДА звернулася низка компаній, які обслуговують будинки згаданих ЖК та які повідомили, що їх рахунки також заблоковані в банку «Аркада».

Читайте також: Рожкова про проблему недобудов «Аркади»: потрібно змінювати законодавство

«Сумарно на рахунках обслуговуючих компаній заблоковано понад 3 млн грн, які раніше зібрали з мешканців за обслуговування будинків і прибудинкових територій», – наголошується у повідомленні.

Очікування

«YASNO» (ТОВ «Київські енергетичні послуги») надіслало попередження про розірвання договору з обслуговуючими компаніями в разі несплати за електроенергію також у вересні, що автоматично переведе постачання цих будинків у ПОН із квартирами, які не мають прямих договорів з «YASNO». Будинки, в яких усі квартири мають прямі договори, ризикують бути відключеними в місцях загального користування, що призведе до відключення ліфтів, постачання опалення та води.

«Все це ставить під загрозу електропостачання, водопостачання будинків і початок для них опалювального сезону», – підкреслили в КМДА.

Читайте також: ФГВФО виставив на продаж банк Аркада

Нагадаємо

25 серпня правління Національного банку України ухвалило рішення про віднесення АТ АКБ «Аркада» до категорії неплатоспроможних, у зв'язку з чим була введена тимчасова адміністрація.

Проблеми в банку з капіталом виникли через втрату основного активу — будівлі головного офісу та земельної ділянки за адресою вул. Ольгинська, 3 в Києві.

Коментарі - 5

+
+15
Kuzyalik
Kuzyalik
18 вересня 2020, 17:48
#
Надо вкладывать в дома от Аркады и в сертификаты b2b
+
+40
avantoffer
avantoffer
18 вересня 2020, 23:41
#
Потеря основного актива — здания главного офиса и земельного участка по адресу ул. Ольгинская, 3 произошла из-за того, что Кличко запретил выполнять вступившее в силу решение суда о выплате Аркаде 300+ млн за построенную в прошлых годах инфраструктуру. Таким образом именно Кличко довел банк до технического дефолта. Но ничего, побольше косметических ремонтов парков вместо системной инфраструктуры и пипл снова схавает
+
+12
Алексей Сахаров
Алексей Сахаров
19 вересня 2020, 8:11
#
Как вообще можно его было мером выбрать....
+
0
corsww
corsww
19 вересня 2020, 9:32
#
То что какой то там вор мэр не поделил что то с каким то банком ладно. Но по какому праву люди, которые исправно платили по счетам останутся без электроэнергии непонятно. Я думаю, что они просто выйдут на улицы и перекроют их. И будут правы. Если уж государству плевать на своих граждан то они будут вынуждены спасать и защищать себя сами.
Что касается заявлений Кличко. То позволю себе сказать, что нужно иметь мозг в голове чтобы понимать что кто мошенник или вор решает только суд. А не те кто что то не поделил или ему очередную взятку не занесли. Я не оправдываю Аркаду. Но пока суд не доказал что они воры никто не имеет права называть их ворами.
+
0
jukers
jukers
19 вересня 2020, 10:41
#
Банковскою систему в Украине убили. Банкиры в нашей стране, в отличии от всего цивилизованного мира, уже никто, и любые чинуши могут позволить себе их просто кинуть как лохов, говоря на языке нашего современного политикума.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама