Мінфін - Курси валют України

Встановити
17 серпня 2020, 8:21

Зеленський оновив склад Національної інвестради

Президент Володимир Зеленський 14 серпня підписав указ «Про зміни у складі Національної інвестиційної ради». Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Президент Володимир Зеленський 14 серпня підписав указ «Про зміни у складі Національної інвестиційної ради».
Фото: pravda.com.ua

Хто увішов до складу

  • президент і генеральний директор компанії POSCO International Corp. (Республіка Корея) Сі-Бо Джу (за згодою);
  • головний виконавчий директор компанії Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S. (Туреччина) Мурат Еркан (за згодою);
  • міністр фінансів України Сергій Марченко;
  • міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко;
  • голова Національного банку України Кирило Шевченко (за згодою).

Цим же указом зі складу ради виведені: ексголова НБУ Яків Смолій, ексміністр фінансів, позаштатний радник глави Офісу президента Ігор Уманський, голова правління «Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S.» 

Читайте також: Як інвестувати $10 тисяч і не прогоріти

Ахмет Акча і генеральний директор компанії Posco Daewoo Corporation Кім Янг-Санг.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Завдання Національної інвестиційної ради

  • розробка пропозицій щодо стимулювання та розвитку інвестиційної діяльності в Україні, формування привабливого інвестиційного іміджу України з урахуванням найкращих міжнародних практик;
  • сприяння формуванню основних напрямів держполітики щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні;

Читайте також: Як заробити на золоті, не купуючи злитки

  • напрацювання пропозицій щодо стратегічних напрямів розвитку інвестиційного потенціалу України, стимулювання іноземних та національних інвестицій в розвиток економіки держави;
  • вивчення ініціатив та потенційних пропозицій щодо інвестиційних проєктів, а також практики взаємодії суб'єктів інвестиційної діяльності з державними органами.

Коментарі - 2

+
0
bonv
bonv
17 серпня 2020, 12:10
#
А інвестиції як не заходили, так і не заходять.. Якщо точніше, то,  виводять..
+
0
bonv
bonv
17 серпня 2020, 14:11
#
У Раді пояснили причини економічної кризи в Україні.
Держава втратила контроль над ринком енергетики, в результаті чого не змогла оперативно реагувати на кризові явища, які мали різні причини.
Про це в коментарі UBR.ua розповів заступник голови комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Верховної Ради Олексій Кучеренко.
«Зменшилося споживання, згідно з офіційною статистикою – на 10%. Це і падіння виробництва через вплив об’єктивних і суб’єктивних факторів, тому що, нагадую, у нас виробництво стало падати до коронавірусу, а коронавірус просто додав. Відбулися зміни структури споживання, безсумнівно, скорочення. Пиріг стиснувся, його стало не вистачати, в результаті спробували застосувати ручні методи управління цим ринком. І в першу чергу паливно-енергетичним балансом», – розповідає Кучеренко.
Однак завдяки реформам минулих років уряд не може регулювати процеси на ринку енергетики, суб’єкти якого просто не виконують його розпорядження.
«Регулятор – начебто незалежний, компанія Центренерго – начебто Фондом держмайна, Укренерго – під незалежною наглядовою радою, Енергоатом теж судиться з Кабміном і намагається максимально дистанціюватися і змінити систему управління. Закінчиться все це погано», – вважає заступник голови парламентського комітету.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися