У Києві вартість електроенергії для малих непобутових споживачів з 1 серпня збільшиться в середньому на 6%. Про це повідомила пресслужба компанії YASNO, яка забезпечує постачання електроенергії споживачам Києва.
30 липня 2020, 14:24
Електроенергія для малого бізнесу подорожчає з 1 серпня
Із чим пов'язане зростання тарифу
Згідно з повідомленням подорожчання пов'язане зі змінами тарифів на передачу та розподіл, які прийняла Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ).
Тарифи на електроенергію для населення не змінилися.
Читайте також: З 1 серпня зросте ціна на передачу електроенергії
Як розраховується тариф
У пресслужбі нагадали, що тариф для малих непобутових споживачів розраховується на основі чотирьох складових:
- тариф на розподіл електроенергії – затверджується окремо для кожного оператора системи розподілу, змінюється з 1 серпня;
- тариф на передачу електроенергії – тариф ДП «Укренерго» зросте на 54,6% і складе 240,23 грн/МВт⋅год;
- прогнозована середня закупівельна ціна електроенергії – залишається без змін;
- тариф на послуги постачальника універсальної послуги – залишається без змін.
Читайте також: Електроенергія в Україні дорожча, ніж в Європі
Раніше повідомлялося
- 1 липня 2019 року в Україні почав працювати новий ринок електроенергії відповідно до Закону «Про ринок електроенергії», що був прийнятий у квітні 2017 року.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 30
Уже четвертый раз его вижу.
Тем более, их зарплата на время пандемии была уменьшена. Попахивает, конечно, популизмом, но кто же из них знал, что пандемия затянется…
https://www.epravda.com.ua/news/2020/07/29/663498/
Это суть европейской жизни и цена входа для Украины. Тебе, видимо, не довели до сведения это в 2014-ом, или довели, но ты не понял. Думаю второй вариант ;)
Аргументує він це можливими непередбаченими обставинами.
«Наприклад, взимку може статися, що у нас в ремонт випаде якийсь блок, а на вулиці мороз »мінус« 30 і тримається кілька тижнів. І може бути так, що нам теоретично знадобиться імпорт, щоб виправити ситуацію», — говорить Герус.
Але в Міненерго йому відповідають, що ні теоретично, ні практично імпорт електроенергії Україні не потрібен. У нашій країні надлишок виробництва, в тому числі атомної електроенергії. І ми самі зацікавлені у зовнішніх ринках збуту, але ніяк ні в імпорті. Щодня українські АЕС при наявній можливості недовиробляють близько 50 млн кВт*год електроенергії, повідомляє Енергоатом. Відповідно, просувний Герусом імпорт ще більше погіршить ситуацію.
Нагадаємо, законодавчими правками Геруса імпорт з РФ і Білорусі був відкритий в 2019 році. Як тільки в Україну зайшла надлишкова електроенергія — стали шахти. З простою Міненерго їх зміг вивести тільки влітку 2020 року.
Але досі шахтарі вважають дії Геруса зрадою національних інтересів і просять Президента Володимира Зеленського відправити його у відставку. Відповідна петиція вже набрала 25 тис. голосів і спрямована Зеленсь
По энергетической, золотце - по энергетической...
Нет смысла раздувать пузырь самомнения, золотко вы наше…
Для начала, надо бы с пробой определиться…
Если 375 — то зачем такое горе луковое вообще нужно…
«Підпис Зеленського під формулою (»Роттердам+«) »Амстердам+«. Поки що не всі про це знають, а скоро може дізнатися кожен. Президент Зеленський дійсно схвалив своїм особистим підписом в Меморандумі з МВФ принципи ціноутворення на газ, абсолютно ідентичні вугільному »Роттердам+«, а саме: імпортний паритет; прив'язка до європейського хабу (теж у Голландії); плюс логістика до України; застосування такої ціни у тому числі на газ, видобутий в Україні», - пише Вовк у Facebook.
«Таке рішення по газу у 2020 році новою владою нівелює 4 роки брехливої пропаганди Геруса і Ко і доводить політизацію 2 років »розслідування« НАБУ», - зауважив Вовк.
«Власне, що й треба було довести, а тепер залишилось закрити »кримінальне провадження« і зробити організаційно-кадрові висновки», - наголошує колишній голова НКРЕКП.
bonv
Роттердам и Амстердам - это разные европейские города...
Поэтому Петю за Роттердам+ попробуют посадить,
а Вове за Амстердам+ попробуют дать Нобелевскую премию мира.
Зa aнaлoгичный пeриoд прoшлoгo гoдa прибыль cocтaвилa 1,1 млрд грн.
За первый квартал компания «Энергоатом» зaфикcирoвaла убытoк 1,57 млрд грн.
Спасибо Герусу и всем тем, что лоббировал сокращение выработки э/э на государственных АЭС…
Анализ причин обсуждался в конце прошлого и в начале этого года.
А сейчас пожинаем последствия тех решений.
«Вы выступаете за то»
Я выступаю за то, чтобы медики занимались лечением больных,
а не несли пургу о том, в чём ничего не понимают.
Второй Чернобыль мы не получим по единственной причине — после обретения независимости в Украине перестали проводить эксперименты на работающих блоках АЭС по указанию из Москвы, проверяя их на живучесть, ну а в Киеве пока не нашлось ещё умников, желающих проводить эксперименты на украинских блоках АЭС.
Если вы ничего не знаете о причинах аварии на ЧАЭС — лучше ничего не пишите…
И если вы не в курсе термина «сверхнормативный простой» — сначала поинтересуйтесь, что он значит, а уж потом критикуйте мою позицию.
Украинские атомные электростанции сейчас работают на историческом минимуме мощностей. Причина — новый энергетический баланс, принятый правительством.
Минэнерго разработало энергобаланс на 2020 год. Он учитывает, сколько должен выработать каждый вид генерации, чтобы удовлетворить уменьшенный спрос на электроэнергию.
Производство электричества АЭС в 2020 году по плану должно сократится минимум на 11,2%.
И что мы по факту имеем:
— затраты на обслуживание блоков АЭС — постоянны
— доходы падают из-за уменьшения объёмом генерации.
За полугодие — убытки отрасли озвучены ранее…
а не несли пургу о том, в чём ничего не понимают.»
Не знала, что Вы медик :)