Влада не планує повертати тотальний суворий карантин, навіть якщо в Україні буде більше 60 активних хворих на COVID-19 на 100 тисяч населення. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу, передає hromadske.
Повертати тотальний карантин не планують за будь-якої кількості хворих — МОЗ
Про що сказав міністр
Міністр нагадав, що в Україні діє режим адаптивного карантину, коли залежно від епідситуації в кожному регіоні ухвалюють певні обмежувальні заходи або пом'якшують карантин.
«Що стосується показника 60 активних хворих на 100 тисяч населення, — зараз ми вже на рівні, сьогодні на ранок — 59,7 на 100 тисяч населення. Ми використовували цей показник виключно для визначення щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання. І ми його рахували станом на 22 червня. Якби цей показник перейшов 60, тоді ми б ухвалили рішення щодо перенесення ЗНО», — сказав Степанов.
Страхування від COVID-19. Виплата до 50 тисяч гривень
Також міністр нагадав, що в країні є загальні обмежувальні заходи, які стосуються правил поведінки, — це користування масками, соціальна дистанція та дезінфекція. Решту заходів запроваджують місцеві органи влади.
Читайте також: У Києві посилили карантин: що зміниться
Нагадаємо
- 30 червня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що показник у 60 хворих на 100 тисяч осіб є «червоною лінією», після досягнення якої доведеться посилювати карантин на рівні країни.
- За останню добу в Україні зафіксовано 876 нових випадків коронавірусної хвороби. Загалом з початку досліджень виявлено 46 763 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1212 летальних, 20 558 пацієнтів одужало.
Коментарі - 11
Полученных денег от МВФ хватил на месяц максимум два...
первые шаги сделаны по Главе НБУ властью, нужны свои люди для запуска «станка», Стельмах упирался.
Радість для люмпенів буде недовгою, поки інфляція не з"їсть ці разові виплати і не зменшить купівельну спроможність їх щомісячного доходу.
Зарплаты банкиров в долларовом эквиваленте тоже уменьшаться, так что пострадают все.
Также не стоит сбрасывать со счетов отток гривневых депозитов из банковской системы
при падении курса гривны с одновременным увеличением не обслуживаемых кредитов юридическим и физическим лицам.
Например, кредиты бизнесу за июнь сократились на 10 млрд грн — это копейки,
как и не полученный банками доход.
Виключенням в певній мірі будуть СХ виробники, ІТ-фахівці та експортери.