Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) починає поетапне скорочення своїх співробітників, щоб уникнути банкрутства. Про це повідомляє пресслужба аеропорту.
Порятунок від банкрутства. Аеропорт «Київ» скорочує половину співробітників
Коронакриза
«Міжнародний аеропорт „Київ“ розпочинає поетапне скорочення своїх співробітників на тлі глибокої кризи, в якій опинилася авіаційна галузь через пандемію коронавірусу, що призводить до різкого падіння авіаперевезень і зниження пасажиропотоку», — йдеться в повідомленні.
Повідомляється, що в аеропорту працюють близько 2 тис. осіб. В суміжних підприємствах, які співпрацюють з аеропортом, ще 8 тис. співробітників. Керівництво планує скоротити 50% персоналу, у тому числі висококваліфікованих фахівців галузі.
Керівництво про банкрутство
«Аеропорт „Київ“ — це другий за пасажиропотоком аеропорт України, це майже 3 млн пасажирів і 30 000 рейсів в рік. Це другий за кількістю відрахувань у бюджет Києва платник податків серед комунальних підприємств міста. Банкрутство аеропорту „Київ“ буде мати катастрофічні наслідки для міжнародного іміджу, авіаційної галузі України, економіки і ринку праці в цілому», — відзначило керівництво.
Страхування від COVID-19. Виплата до 50 тисяч гривень
Нагадаємо
Раніше команда міжнародного аеропорту «Київ» записала відеозвернення до керівництва країни, в якому попросила про допомогу і заявила, що ця криза може стати останньою.
З початку карантину аеропорт втратив весь пасажиропотік і майже всі доходи. При цьому продовжує нести витрати на утримання інфраструктури, безпеку польотів, виплату податків і кредитів.
Стежте за цікавими та ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка та коронавірус».
Коментарі - 24
Дали будэ...
Я даже на примере ситуации с кризисом 2008, 2014 и короновирусным 2020 могу построить аналогию, когда банки с укр капиталом сокращали людей выдавливая их с раб места без каких либо пособий и выплат, и примером с иностранными материнками, где при необходимости оптимизации предупреждали за 2 месяца и выплачивали по 2 оклада согласно законодательства.
А тут - пару месяцев назад эти люди говорили ''правительство, дай нам денег на з/п работникам'', работники в то время сидели за свой счет.
И если б правительство их послушало, деньги моментально ушли б на офшоры, а работников все равно выставили б на улицу.
И мы наблюдаем последний акт комедии, когда наш несчатный бизнес вышвыривает на помойку очередную партию расходного материала.
В таком формате до мая прошлого года работали практически все банки. Но в мае в НБУ собрали Глав Правлений Банков и договорились что «старые дела по ЗП форма2» не трогают, при условии что все прекращают так работать. Помню как банки в авральном порядке свои ЗКП по 2 форме предупреждали что с июня 2019 не работаем в таком формате. Это вынудило часть предприятий перейти на белую ЗП. Но тут подсуетился Альфа, хотя тоже декларировали что они прекращают такую схему работы.
Ждем теперь чем это закончиться. Вангую что миллирдным штрафом с увольнением некоторых ТОПов.
Думаю що по Альфа ми ще побачимо продовження історії.
Особенно на фоне недавно введенного параноидального финмониторинга.