Мінфін - Курси валют України

Встановити
25 червня 2020, 12:46

Ринок українського фрілансу під час карантину піднявся до рекордних показників (дослідження)

Під час карантину ринок українського фрілансу спочатку зменшив оберти, але потім піднявся до рекордних показників. Про це свідчать результати дослідження української фріланс-платформи Freelancehunt.

«Загальна картина на українському ринку фрілансу цієї весни була мінливою. У березні і квітні показники найбільше „просіли“. Сукупний бюджет всіх проектів на платформі Freelancehunt в ці два місяці склав по 28 мільйонів гривень, що можна порівняти з післясвятковим січнем.

Втім, вже травень стабілізував ситуацію і показав впевнене зростання, додавши за місяць 5 мільйонів до бюджетів», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Робота в мережі: 7 простих способів підробітку на карантині

«Порівнявши кількість замовлень по місяцях, можна побачити, що їх обсяг зменшився незначно. У березні кількість проєктів скоротилась на 10%, але вже квітень повернув все на свої місця.

Травень не тільки продемонстрував зростання в усіх відношеннях, але і дозволив зафіксувати абсолютний рекорд. Якщо в середньому на сервісі за тиждень публікується 3600-3800 проектів, то в травні цей показник зріс до 4200-4300 замовлень», — додали у компанії.

Читайте також: Як заробити під час карантину: 6 ідей

При цьому, динамічний приріст спостерігався також з боку самих фрілансерів. Пік активності припав на перші тижні карантину. Так, з 16 по 22 березня на сервісі був відзначений стрибок нових реєстрацій. По відношенню до аналогічного періоду в лютому приріст склав 43,8%.

Читайте також: Життя після карантину. Майже кожен другий уріже витрати і намагатиметься зберегти колишнє робоче місце

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися