Мільярдер Леон Куперман в понеділок заявив, що прояв бурхливої активності індивідуальних інвесторів, які прагнуть покупки акцій, які сильно впали на тлі кризи, зрештою не закінчиться для них нічим хорошим.
Зростання активності дрібних інвесторів закінчиться сльозами — Куперман
«Історія з ринками під егідою Robinhood у підсумку закінчиться погано», – сказав Куперман в понеділок під час CNBC Halftime Report, маючи на увазі популярну торгову онлайн-платформу. Про це пише Yahoo.finance.
Куперман послався на статтю Barron's, в якій зазначалося, що в безкоштовному додатку Robinhood для торгівлі цінними паперами в цьому році з'явилося понад 3 млн нових акаунтів. В даний час кількість рахунків становить понад 13 млн, причому середній вік користувачів – 31 рік.
Деякі експерти пов'язують ралі ринку від мінімумів 23 березня і подальшу нестабільну динаміку з ерою брокерських угод з нульовою комісійною ставкою, яку започаткувала Charles Schwab, а також такими платформами, як Robinhood, популярних серед молодих інвесторів.
Куперман стверджує, що брак розваг через глобальні локдауни на тлі COVID-19 і безробіття створили ідеальне середовище для появи нових дейтрейдерів, що сіють хаос на Уолл-стріт.
У понеділок Куперман вказав на хвилю покупок акцій збанкрутілої компанії Hertz Global Holdings, яка привернула шалений інтерес з боку інвесторів, що полюють за вигодою попри банкрутство. Хоча це означає, що акціонерна вартість підприємства незначна, а то і зовсім відсутня.
Згідно звіту Goldman Sachs, роздрібні інвестори випереджають таких профі, як Куперман та фонди взаємного інвестування. Однак неясно, як довго триватиме ця тенденція і в якій мірі індивідуальні інвестори нерозважливо вкладаються в ризиковані інвестиції.
Тим часом, промисловий індекс Dow Jones, S&P 500 і Nasdaq Composite відновили ралі в понеділок після різкого зниження на самому початку торгів.
«Гральні казино закриті, і Федеральна резервна система обіцяє легкі гроші протягом наступних двох років, так що нехай спекулюють», – сказав Куперман. Він послався на баланс центрального банку, який на початку березня злетів до $7,2 трлн з приблизно $4 трлн по мірі того, як уряд розвертав стимулюючі заходи для боротьби зі збитком від пандемії.
У свою чергу, ФРС утримує процентні ставки в діапазоні від 0% до 0,25% і, як очікується, буде тримати їх у районі таких низьких рівнів як мінімум до 2022 року.
«Хай купують і продають. Я зі свого досвіду знаю, що такі історії закінчуються сльозами», – сказав Куперман CNBC.
Коментарі - 19
Самые умные меньше всего теряют…
от заболевания коронавирусом а бизнесменов ещё и от убытков...
которые вкладываются в те или иные активы, в том числе и в разнообразную крипту.
«Не завжди розумні — вклавши в ризиковані активи — отримують прибуток»
Я уже задавал вопрос на этом форуме, но никто не захотел на него ответить…
Может вы мне поможете с ответом…
Какую доходность получили «инвесторы», вложившиеся в биткоин
по цене 18 тысяч баксов за единицу в декабре 2017 года?
Или те, кто вложился по курсу 13-14 тысяч в январе 2018 года…
«Саме про це мова.»
И ни слова о доходности…
«Виривати дати не потрібно»
Конечно «не потрібно»…
Ведь когда пишут о заработке на росте цены биткоина, то предполагается фиксация дохода продажей биткоина, но ведь кроме продавца должен быть и покупатель у крипты…
И если вы всегда в плюсе — продавая на хаях и скупаясь на локальном дне,
то что с доходностью получается у тех, кто покупает на хаях — им никакой прибыли не светит, одни убытки…
Но об этой стороне медали биткоина почему-то все криптоманы скромно умалчивают…
Не забувайте, що інвестиції від початку передбачають ризик недо-заробити/втратити.
Питання вашої цитати - *розумні менше всього втрачають* - не зовсім вірне..
Трейдер обиделся и пошел к директору, мол, клиент оскорбляет. Директор спрашивает, а какой у него остаток по счету.
- Миллион.
- Идиот! Купи ему РАО!
А чистильщики обуви всегда одинаковые, что в начале 20 века, что 21го.