Співробітники СБУ та Слідчого управління фінансових розслідувань Офісу великих платників ДФС викрили фінансові махінації в будівництві доріг в 2018-2019 роках В результаті бюджет не отримав понад 30 млн грн, повідомляє пресслужба ДФС.
Будівельники доріг украли з бюджету понад 30 мільйонів у 2018 році
Як проводили махінації
Представники однієї з будівельних організацій, які систематично виконували підрядні та субпідрядні роботи з будівництва та ремонту доріг державного та місцевого значення, організували аферу із заволодіння бюджетними грошима.
За інформацією ДФС, будівельники виводили частину отриманих бюджетних коштів у «тіньовий» сектор економіки з використанням реквізитів компаній-контрагентів, зареєстрованих на підставних осіб
Читайте також: Велике будівництво: 6 тисяч кілометрів доріг планують побудувати до 2020 року
Податківці зазначають, що злочинна схема чітко координували посадові особи «горе-підрядника».
Читайте також: СБУ заарештувала рахунки на 600 мільйонів в ході обшуків колишнього керівництва Податкової
За результатами процесуальних дій СБУ отримала фінансові і бухгалтерські документи, що підтверджують проведення фіктивних фінансових операцій, друку вітчизняних та іноземних компаній, з використанням яких переводили в готівку бюджетні гроші. Також вилучили готівку в сумі понад 17 млн грн, законність якої не підтверджена.
Раніше повідомлялося
- 5 червня Рада прийняла за основу законопроект №3509 про зміни до держбюджету-2020, які дозволять спрямувати частину коштів з Фонду боротьби з COVID-19 на ремонт і будівництво доріг. Законопроект підтримали 274 народних депутати.
Коментарі - 34
https://www.minprom.ua/digest/261705.html
«Следующий год – на дорожное строительство будет выделено 56 млрд грн. На местные дороги выделяем 17 млрд грн. И я требую, чтобы за каждую гривню отчитывались перед гражданами», – сказал глава правительства.
Премьер напомнил, общий объем выделенных средств на дорожные работы в 2018 году составил 47 млрд грн, из них 11,5 млрд грн направлены на местные и коммунальные дороги.
Пора уже составить народную «карту дорог», что бы каждый знал. не смотря на заявления правительства где какая дорого!
https://www.unn.com.ua/uk/news/1873440-z-energorinku-zniklo-20-mlrd-grn-cherez-pidkontrolne-gerusu-kerivnitstvo-nkrekp-tinniy
Самое интересное,что как раз ГФС и является органом,который регистрирует этих подставных лиц.
и что ? когда кто-то регистрирует бизнес - на нем написано «подставное лицо» ? прям татуха на лбу набита ?
Но когда мозгов нет,вот и получается ,что в итоге миллионные тендеры выигрывают какие-то «прокладки» с уставным капиталом 5тыс.грн. и одним директором в персонале.
тендеры устраивает не ГФС.
уставный капитал — никакой роли не играет. можно хоть миллион заявить.
Если на тендере будет требование — 20 человек персонала — это тоже не проблема :)