До 28 травня 2020 року включно, за рахунок бюджетів усіх рівнів здійснено платежів на суму 2,62 млрд грн: 658 млн грн з держбюджету та 1 965 млн грн з місцевих бюджетів. Про це повідомляє пресслужба Мінфіну з посиланням на Держказначейство.
На боротьбу з коронавірусом з бюджету витрачено понад 2,6 мільярда (інфографіка)
Загалом в Держказначействі зареєстровано бюджетних зобов’язань за такими закупівлями на суму понад 3,4 млрд грн (934 млн з державного бюджету, 2 484 млн грн з місцевих бюджетів).
Читайте також: Як використовують бюджетні кошти на боротьбу з COVID-19. Рахункова палата оприлюднила дані
Раніше повідомлялося
-
До Фонду по ліквідації наслідків коронавірусу, з якого проводять закупівлі медичних товарів, залучили 374,6 млн грн від бізнесу.
-
Повідомлялося, що на закупівлі за кордоном — у Китаї і Кореї — з Фонду витратили 182,6 млн грн, а на закупівлі в Україні — 155,6 млн грн.
Страхування від COVID-19
-
У законі про зміни до держбюджету на фінансування Фонду боротьби з COVID-19 заклали 64,9 млрд грн.
-
22 квітня уряд затвердив порядок спрямування коштів Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та її наслідками. Кошти будуть спрямовані на підвищення виплат працівникам, що протистоять вірусу, закупівлю медичного обладнання, соціальну підтримку пенсіонерів та тих, хто втратив роботу.
Стежте за цікавими та ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка та коронавірус».
Коментарі - 4
Більше половини коштів з Фонду боротьби з коронавірусною хворобою направили на додаткове фінансування Пенсійного фонду. А хворі нехай себе самі лікують..
Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час години запитань до уряду в Верховній Раді.
«29,7 із майже 65 мільярдів гривень, передбачених у Фонді боротьби з коронавірусом, додатково виділено пенсійному фонду, яка дали можливість провести індексацію пенсій, виплатити обіцяні 1000 грн пенсіонерам та 500 грн людям, старшим 80 років», - сказав він.
Крім того, за даними Шмигаля, 6 млрд грн отримали фонди, які будуть допомагати безробітним, зокрема тим, хто втратив роботу за останні місяці, а це 196 тисяч людей, які офіційно зареєструвались на біржі.
«Ще 1,6 млрд грн спрямовані для допомоги на дітей, батьки-підприємці яких втратили дохід», - розповів він.
Також, за словами Шмигаля, на 2 млрд грн були профінансовані різні медичні закупівлі для лікарень.
Ще 3,1 млрд грн були виділені МОЗ на додаткові закупівлі лікарням та зарплати лікарям.