25 травня 2020, 11:32 Читать на русском

Резюме більше, вакансій менше. Скільки зараз платять банкірам та фінпрацівникам

Кількість нових резюме втричі перевищує відкриті вакансії роботодавців на фінансовому ринку. Про це свідчать дані на сайті пошуку роботи Work.ua.

Банки, фінансовий ринок, пошук роботи, ринок праці, шукаю роботу, вакансії, Work.ua, Ворк.юа, зарплата, резюме
фото: forumdaily.com

Про вакансії та нові резюме

На Work.ua в категорії «Фінанси і банк» до введення карантину, наприкінці лютого, відкривали близько 2,5 тис. нових вакансій на тиждень. До 19 травня кількість нових вакансій в Україні за тиждень скоротилася до тисячі.

У Києві, за даними на 19 травня, з'явилося всього 434 нові вакансії за тиждень. А в спокійний час роботодавці розміщували майже тисячу запитів.

Через два місяці з моменту введення карантину кількість нових резюме працівників фінансової сфери на сайті зросла з 2,4 до 3,5 тис. в Україні. Цілком можливо, що близько тисячі людей втратили роботу і вирушили шукати нову.

У спокійний час кількість нових вакансій повністю відповідала кількості розміщених резюме. Але зараз на тисячу вакансій припадає 3,5 тис. запитів про пошук роботи.

У Києві, станом на 19 травня за тиждень з'явилося 1250 нових резюме, на які припадає трохи більше 400 вакансій. Тобто приблизно три людини на одне робоче місце.

Читайте також: Вакансії для роботи онлайн зросли на третину

В банках скорочення персоналу заперечують. «Ми не закрили на час карантину жодного відділення, тому скорочення персоналу у нас не було», — прокоментував голова правління Радабанку Андрій Григель.

Аналогічний коментар «Мінфін» отримав і від Комерційного Індустріального Банку. «Правління банку бажає зберегти свою команду професіоналів, щоб після закінчення кризи не шукати нових співробітників і чекати, доки вони адаптуються», — повідомили там.

Те ж саме підтвердив голова правління Форвард Банку Андрій Кисельов: «Ми розуміємо, що персонал – це головна цінність будь-якої організації, яка планує свій розвиток. Банк дотримується принципів корпоративної та соціальної відповідальності: ми піклуємося про наших працівників, жодної людини не було скорочено, зарплата виплачується в повному обсязі».

У прес-службі Креді Агріколь, навпаки, заявили, що за час карантину взяли на роботу 51 нового співробітника і зберегли заробітну плату для старих кадрів.

Скільки готові платити роботодавці

За даними Work.ua, середня зарплата в категорії вакансій «Фінанси і банк» у всій Україні практично не змінилася: кінець лютого — 11 348 грн, кінець травня — 11 309 грн. Хоча наприкінці квітня, через місяць карантину, спостерігалося падіння — майже до 10 тис. грн.

Однак українці бажають отримувати більше. За два місяці карантину запит на рівень зарплати в резюме в середньому зріс на 720 грн — до 13 843 грн, і, таким чином, перевищує середню пропозицію роботодавців на 2,5 тис. грн.

Крім того, у квітні, коли роботодавці були готові платити найменше, в резюме запити, навпаки, зросли — понад 14,5 тис. грн.

У Києві фіксується аналогічна тенденція. Але розрив між запитом та пропозицією ще більший — близько 4-6 тис. грн. Наприклад, наприкінці лютого середня зарплата, яку вказували роботодавці у вакансіях, була майже 13 тис. грн. Тоді як в резюме значилося понад 17,5 тис. грн.

Станом на 19 травня середня зарплата у вакансіях зросла до 14 тис. грн, а в резюме перевищила 18,5 тис. грн. Це може свідчити про те, що на ринок праці вийшли висококваліфіковані кадри.

Особливо цікавим виявився квітень. Через місяць карантину ті, хто шукає роботу у фінансовій сфері, в середньому просили зарплату 19,5 тис. грн, а роботодавці обіцяли всього близько 13 тис. грн. Тобто у квітні запити працівників досягли піку, а можливості компаній, навпаки, показали максимальне падіння.

Читайте також: Чому в Україні продовжують зростати зарплати

У банках стверджують, що виплачують зарплату персоналу в повному обсязі. «Всі співробітники банку, що працюють в офісі, відділеннях або віддалено, отримують звичайну зарплату, включаючи бонуси. Ті, хто з об'єктивних і незалежних від банку причин не можуть працювати, отримують місячні оклади», — розповіли в пресслужбі Приватбанку.

Крім того, там запевняють, що всі співробітники, які працюють з клієнтами у відділеннях, включаючи охорону та клінінг, а також забезпечують обіг готівки, обслуговування мережі банкоматів та терміналів, отримують спеціальні надбавки.

Керівник відділу підбору, адаптації персоналу та підтримки регіональної мережі ОТП Банку Анна Бернацька зазначила: більшість співробітників працює і одержує зарплату, як зазвичай, але деякі все ж перебувають у відпустках.

«При фактичному зменшенні робочого дня у відділеннях, обсяг заробітних плат не змінився», — розповів директор з розвитку бізнесу Ідея Банку Володимир Малий.

Касири та кредитні консультанти — незамінні

За останній місяць на сайті пошуку роботи у категорії «Фінанси і банк» з'явилося 1478 нових вакансій, майже третина з них (543) — відкрилися в Києві.

Особливим попитом зараз користуються касири, кредитні консультанти та економісти. А найменше потрібні юристи, менеджери з обслуговування фізосіб і оператори кол-центрів.

Світлана Тартасюк

Коментарі - 3

+
+14
mary27
mary27
25 травня 2020, 16:56
#
Попросту говоря - дно.
+
0
Андрей Кул
Андрей Кул
25 травня 2020, 19:59
#
Банковский работник, особенно на передовой, в отделении - это не благодарная работа! Зарплата маленькая а ответственность и платы колоссальная! Как по мне, сотрудники в отделениях должны получать соответствующую зарплату, чтобы были замотивированы и выполняли работу качественно - это же лицо банка! А по факту у них ЗП маленькая, вот они и работают соответственно - без мотивации, грубо, с нарушениями и хамским отношением к клиентам.
+
+20
Sekta
Sekta
25 травня 2020, 21:53
#
В соседнем доме месяц назад закрылся приватбанк. Может особо и не увольняли, но где-то взяли, да и уволили
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама