На відновлення світової економіки після пандемії COVID-19 знадобиться три роки. Про це заявила директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва, повідомляє «Голос Америки».
У МВФ розповіли, за скільки років світова економіка оговтається після пандемії
Що прогнозують у МВФ
Глава МВФ прогнозує, що світова економіка вийде на докризовий рівень у 2023 році.
Також вона зазначила, що найбільший шок уже мину — у березні 170 країн показали економічне падіння.
«Без наявності медичного рішення, на жаль, для деяких економік можуть виповнитися більш негативні сценарії. Невідомість щодо поведінки вірусу затьмарює горизонт прогнозів», — заявила Георгієва.
Читайте також: 300 світових законодавців закликали МВФ і СБ списати борги найбідніших країн
У МВФ прогнозують, що частково світова економіка відновиться вже в 2021 році. Фонд нарощує кількість програм для підтримки економіки країн, що розвиваються, а також розглядає можливість списання боргів для найбідніших країн.
Читайте також: Пост-вірусна економіка: що чекає Україну?
«Витрачайте скільки можете, а потім витрачайте трохи більше на лікарів, медсестер, вразливе населення у вашій країні», — зазначила Георгієва.
Раніше повідомлялося
- 12 травня директор МВФ Крісталіна Георгієва визнала, що її організації, «дуже ймовірно», доведеться скоротити прогноз щодо зростання світової економіки. Оскільки пандемія коронавірусу вдарила по багатьох країнах сильніше, ніж очікувалося.
-
Департамент ООН з економічних і соціальних питань прогнозує скорочення світового ВВП на 3,2% в 2020 році порівняно з роком раніше.
Коментарі - 6
а хрювну признают самой большой валютой с закрепом))) и запустят как основную валюту мира)))