Інвестиційна компанія Berkshire Hathaway бізнесмена Уоррена Баффета відзвітувала про рекордний квартальний чистий збиток у розмірі $47,9 млрд на тлі пандемії коронавірусу, що становить приблизно 20% від загальної виручки 2019 року. Про це пише Thepage з посиланням на Bloomberg.
Компанія Уоррена Баффета втратила за квартал $47,9 мільярда через коронавірус
У компанії заявили, що більшість з її 90 підприємств стикаються з негативними наслідками COVID-19.
Який бізнес постраждав найбільше
Портфель акцій компанії за квартал скоротився на $55,5 млрд. Акції самої Berkshire з початку року впали на 19%.
Найбільше в портфелі компанії постраждали акції залізничного оператора BNSF, Precision Castpart – виробника продукції для промислових і енергетичних компаній, авіаконцерну Boeing, а також взуттєвий та швейний бізнеси, які повідомили про зниження прибутку на 34%.
Читайте також: Баффетт: Ситуація на ринках зараз не така страшна, як під час попередніх криз
Фінансові показники компанії
- При цьому за квартал Berkshire наростила запас готівки на $10 млрд – до рекордних $137 млрд.
- На купівлю цінних паперів компанія витратила всього $3,5 млрд.
- Операційний прибуток компанії виріс на 5,7% порівняно з аналогічним періодом минулого року, до $5,9 млрд.
Сам Баффет неодноразово говорив, що операційні результати відображають підсумки роботи компанії набагато краще, ніж фінансові.
Страхування від COVID-19. Виплата до 50 тисяч гривень
Також Berkshire Hathaway в квітні продала всі акції авіакомпаній. Загальна сума склала $6,5 млрд. У неї були акції United Airlines, American Airlines, Delta Air Lines і Southwest Airlines.
«Для авіакомпаній світ змінився. Якщо нам подобається компанія, то ми купуємо як можна більшу її частку і зберігаємо як можна довше. А якщо ми змінюємо думку, то не обмежуємося напівзаходами», – сказав Баффет під час телеконференції. На його думку, авіагалузь стала однією з найбільш постраждалих через обмеження за пандемію коронавірусу.
Стежте за цікавими та ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі«Економіка та коронавірус».
Коментарі - 16
Сумма жесть, мы бы забыли о долгах на 10 лет.
https://www.epravda.com.ua/news/2020/05/3/660089/?fbclid=IwAR2lTHkwPhv9rXljo7zoKK7QNErKNixQrCXdCofap3UcR-xFytc3OESpYiE
Это как то интересней!
А вот рост операционной прибыли - это и есть показатель успешности работы компании. А колебания стомости акций они успешно сглаживают в долговременной перспективе. Инвест фонды для того и созданы.
1. Играем в долгую (купил и будь готов держать годами, не паникуй)
2. Покупай только лучших и надежных
3. Не играй против Америки
Вот за несколько лет до вируса авиакомпании стали давать хорошие показатели и он посчитал их надежными. Купил. Теперь пункт 2 для авиа не актуален - продал. Сразу в начале падения не продал, так как см. п.1
Будущего, как и прикуп, не знает никто. В условиях неизвестности неплохо придерживаться какой-то заранее выбранной стратегии. У него вложения на такой случай диверсифицированы. На авиа потерял, на чем-то выиграл. В среднем уже хорошо. Своих 10-17% в год на промежутке в надцать лет он инвесторам даст.