Приватбанк впроваджує нові антикризові програми фінансування малого бізнесу у 2020 році, у тому числі в рамках держпрограми «Доступні кредити 5-7-9%». Про це повідомив керівник напрямку «МСБ» Сергій Клюєв, йдеться у повідомленні пресслужби банку.
Приватбанк впроваджує антикризові програми підтримки малого бізнесу
Антикризова програма
За попередніми оцінками Приватбанку, розглянути фінансування за антикризовими програмами банк зможе щодо не менше ніж 50 000 компаній та підприємців малого і середнього бізнесу, яких він обслуговує.
В тому числі це стосується програми рефінансування вже виданих кредитів на розвиток малого бізнесу, а також пільгового фінансування оборотного капіталу для підприємств медичного та аграрного сектора.
Читайте також: Доступні кредити 5-7-9%. З 1 березня банки видаватимуть позику без застави
Як стати учасником
Щоб стати учасником програми, достатньо подати заявку онлайн на спеціальній сторінці сайту банку.
Передісторія
В березні Приватбанк розпочав програму надання кредитних канікул клієнтам малого та середнього бізнесу — відстрочення платежів за кредитами до кінця липня надано більш ніж 5 тисячам клієнтів МСБ.
Читайте також: Уряд найближчим часом змінить програму кредитів «5-7-9%». Частка тіла кредиту зросте
На сьогодні послугами Приватбанку користуються 64% українських компаній і 74% вітчизняних підприємців.
Як повідомлялося, Кабінет міністрів разом з Національним банком допрацьовують держпрограму «Доступні кредити 5-7-9%», щоб розширити її дію на той бізнес, який вже має кредити.
Умови програми
-
Банки видають кредити малого і середнього бізнесу з виручкою до 50 мільйонів гривень.
-
Держава компенсує підприємцю частину відсотків за кредитом — ставки складають від 5 до 9% річних в залежності від кількості створених робочих місць з можливістю щоквартального зниження процентної ставки.
Обрати кредит готівкою
На що видають кредити
-
На придбання або модернізацію основних засобів, об'єктів нерухомості та транспортних засобів для використання в комерційних і виробничих цілях.
-
На будівництво, реконструкцію, ремонт приміщень, в яких ведеться основна господарська діяльність.
Читайте також: Доступні кредити для бізнесу. Чого чекають підприємці
Коментарі - 2