Азіатські акції і ф'ючерси на акції США демонструють невелике зростання, оскільки інвестори реагують на підтримку економік в умовах глобальної коронакризи. Про це пише Liga.net, посилаючись на Bloomberg.
Світові акції ростуть на тлі стимулювання економік США, Японії та ЄС
Чому подорожчали акції
Наголошується, що Федеральна резервна система США, Банк Японії і Європейський центробанк продовжують вживати стимулювальних заходів для підтримки економіки, а деякі країни пом'якшують обмеження.
У результаті ф'ючерси на S&P 500 подорожчали на 0,4%, у п'ятницю індекс додав 1,4%. Другий за значимістю індекс Японії Topix зріс на 1,2%.
Читайте також: Як світові фондові ринки відреагували на обвал нафтових котирувань
Австралійський індекс S&P додав 0,6%. Південнокорейський Kospi зріс на 1,7%. Гонконгський Hang Seng додав 1,6%. Shanghai Composite зріс на 0,7%.
На скільки подорожчали азіатські валюти
Валюти також дорожчають по відношенню до долара. Ієна виросла на 0,2% до 107,34 за долар. Юань додав 0,1% і торгується на рівні 7,0824 за долар.
Євро майже не змінилося — на рівні 1,0825 долара. Австралійський долар додав 1% до 64,35 цента США.
Читайте також: Коли НБУ знову запустить друкарський верстат
Як реагують ринки нафти й золота
Нафта WTI подешевшала на 7,7% до $15,60 за барель. На 8:25 за Києвом Brent торгувалася за $24, 01, WTI — $15,21 за барель.
Золото подорожчало на $1722, знизившись на 0,4%.
Через поширення коронавірусу світовий попит на нафту зменшився на третину, ціни наприкінці березня впали до рівня 2002 року.
Читайте також: Ціни на нафту падають, незважаючи на рекордне скорочення видобутку
Раніше повідомлялося
- У минулий понеділок ціна травневих ф'ючерсів WTI впала майже на 300%, опустившись до мінус $37,63 за барель.
- У п'ятницю, 24 квітня, еталонні сорти нафти Brent і WTI подорожчали на фоні новин про скорочення експорту Кувейтом і новий антикризовий пакет США.
- 20 квітня вартість квітневого ф'ючерса WTI впала до нуля, а потім і зовсім вперше в історії досягла негативних значень. Котирування завершили торгову сесію на позначці мінус $37,63 за барель.
Коментарі - 3