Перебування Максима Нефьодова на посаді голови Митної служби та Сергія Верланова - на посаді глави Податкової служби було ризиком для забезпечення фінансової безпеки. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко, повідомляє прес-служба Кабміну.
«Вони втратили довіру людей». Міністр фінансів про звільнення Нефьодова та Верланова
За його словами, звільнення Нефьодова і Верланова назріло давно.
«У суспільстві давно існує критична маса нереалізованих надій щодо діяльності митниці та податкової. Навіть у докризовий час керівництво цих служб виявилося нездатним виконувати покладені на них завдання. У сучасних умовах їх перебування на посадах було ризиком забезпечення фінансової безпеки. Вони втратили довіру людей і повинні були піти. Це — перший крок до очищення фіскальних органів держави», — сказав міністр.
Тимчасово виконуючі
Тимчасово виконуючим обов'язки глави Митниці став керівник одного з департаментів служби Ігор Муратов.
Тимчасове виконання обов'язків голови податкової покладено на Михайла Титарчука, заступника голови Податкової служби.
Історія
-
24 квітня на позачерговому засіданні Кабінет міністрів звільнив Максима Нефьодова з посади голови Державної митної служби і Сергія Верланова — з посади голови Державної фіскальної служби.
-
Пізніше, Максим Нефьодов в соцмережах написав, що не знає причини звільнення з посади голови Державної митної служби.
-
В кінці 2018 року Кабінет міністрів розділив Державну фіскальну службу на податкову і митну служби та провів конкурс на керівників нових відомств.
-
Сергій Верланов очолив податкову службу в травні 2019 року. Нефьодов став керівником Митної служби в липні 2019 року.
Коментарі - 47
Порошенко подтвердил назначение главных налоговика и таможенника до завершения конкурса
16 АПРЕЛЯ 2019, 19:50
«Я очень счастлив решениям конкурсной комиссии, которая руководителем таможни назначила заместителя министра экономики господина Нефедова, а на позицию руководителя Государственной фискальной службы – человека, который очень активно работал по введению автоматического возмещения НДС, заместителя министра финансов, молодого человека Сергея Верланова», - заявил Порошенко во вторник вечером.
А парламент — це було зрозуміло чому. Тому що старий склад парламенту, який мав лояльну до Порошенка більшість, був явно налаштований на блокування всіх ініціатив і призначень президента навіть по його квоті. Без розпуску парламенту був би клінч двох гілок влади, які би блокували дії одне одного.
«В июне 2014 года новоизбранный президент Украины Пётр Порошенко заявил, что, поддерживая общественные настроения, направленные на полное обновление власти, он намерен объявить досрочные парламентские выборы.»
«24 августа президент заявил о намерении распустить парламент и на следующий день досрочно прекратил полномочия Верховной рады 7 созыва».
Дійсно, не автократ - цілих 2 місяці протерпів.
Там качели: сначала революция, национальная идея, государственное строительство, потом популисты, слуги народа, давай всех богатых казним и заберем собственность. И так по кругу.
да , в ходе революции французы перебили много народу , в том числе и самих революционеров.
Собственно в россии был тот же процесс- посмотрите на судьбу всяких левых есеров и кадетов , которые начали революцию в феврале 1917 года.
Но кому это интересно ? интересно - что было потом. А потом был Наполеон.
Удвоенное или даже утроенное!
никто до него также не разваливал таможню, она была и работала также как и при нем...
контрабас был и остался, схемы были и остались.... так нахрена он там нужен если это может делать другой
Совершенно согласен.
страница 31 пятая строчка сверху.
Ждем на новых должностях Цушка и Захарченка. А там и Кинах подтянется...
«Не дивлячись на кризу, викликану поширенням коронавірусу, плануємо виконувати боргові зобов'язання вчасно і в повному обсязі», - пояснив міністр фінансів Сергій Марченко, пише Reuters.
За його словами, розрахуватися із зовнішніми запозиченнями допоможе фінансування міжнародних партнерів.
Україна планує запозичити понад $9 млрд із зовнішніх джерел, свідчить бюджет-2020. Щоб погасити зовнішні боргові платежі, Україні необхідно близько $6,2 млрд.
«Є угода з МВФ, що цьогоріч кошти, передбачені новою програмою, будуть надходити до бюджету, а не в резерви НБУ, як це було раніше», - пояснив Марченко. ВСЕ ПРОЇСТИ і угробити та звалити - зе-ініціативи.