Мінфін - Курси валют України

Встановити
14 квітня 2020, 14:21

Приват запровадив кредитні канікули на іпотеку та автокредити

Приватбанк запровадив кредитні канікули для позичальників «Житло в кредит» та «Авто у розстрочку», які зазнають труднощів через пандемію коронавірусу. Про це йдеться у повідомленні банку.

Приватбанк запровадив кредитні канікули для позичальників «Житло в кредит» та «Авто у розстрочку», які зазнають труднощів через пандемію коронавірусу.
Фото: epravda.com.ua

Хто отримує

«Кредитні канікули» надаються банком клієнтам, що стикнулися з фінансовими труднощами (звільнення, відпустка за свій рахунок тощо) через обмеження, пов’язані з карантином.

Такі клієнти матимуть право на перенесення строків усіх чергових платежів до 31 липня 2020 року з відповідним укладанням додаткових угод до кредитного договору чи договору лізингу після завершення карантину.

Читайте також: Кредитні канікули і готівка в карантині. Повний перелік заходів, які ввів НБУ на банківському ринку на час карантину

Для оформлення «кредитних канікул» за програмами «Авто в розстрочку», «Житло в кредит» та «Кредит під заставу нерухомості» достатньо заповнити заявку на сайті банку.

Читайте також: Кредитні канікули для МБ: що ще допоможе пережити кризу

Для кого ввели «кредитні канікули»?

Загальні правила «кредитних канікул» встановлені законом щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19). Його Верховна Рада ухвалила 17 березня.

Відповідно до закону, боржник звільняється від відповідальності перед банком за прострочення споживчого кредиту в період з 1 березня по 31 квітня. Зокрема, банки не повинні нараховувати штрафи та пеню.

Також банки не можуть збільшувати відсоткову ставку за споживчими кредитами, окрім тих випадків, якщо договором передбачена плаваюча ставка.

Чи може розраховувати на «кредитні канікули» бізнес?

Так. Хоча, в законі йдеться лише про споживчі кредити, Нацбанк рекомендує банкам йти на зустріч і підприємцям. Можливості реструктуризації для них регулятор пропонує такі ж, як для фізичних осіб.

Зокрема, юридичні особи мають підтвердити суттєве тимчасове зниження доходів або ж припинення роботи.

 Рейтинг кредитних карток для водіїв

Коментарі - 4

+
+13
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
14 квітня 2020, 14:39
#
...и обнулил большинство карточных лимитов... Круто!
+
+15
Petrovich121
Petrovich121
14 квітня 2020, 15:56
#
«Чтоб худого про царя/Не болтал народ зазря,/Действуй строго по закону,/То бишь действуй втихаря...))) »-Филатов...)))
+
0
MorshinskA
MorshinskA
14 квітня 2020, 16:13
#
При покупке авто в кредит еще покупается страховка на случай безработицы... выходит страховикам идут навстречу, т.к. они должны были бы оплачивать все платежи.
А так люди заплатят, но попозже.
+
+15
Andrey M
Andrey M
14 квітня 2020, 16:43
#
«При покупке авто в кредит еще покупается страховка на случай безработицы.» — Бред сивой кобылы. Нет такой обязательной страховки на автокредитование. Как дополнительная опция — пожалуйста, но это очень и очень не дешево и не покрывает стоимость автомобиля. В одном из банков мы продавали такую страховку НПР (неожиданная потеря работы). Она никаким боком не была привязана к стоимости авто. И при сумме страховки в 2 тыс грн, компенсация составляла до 20 тыс грн при потере работы, и то за условия что вы были уволены не по собственному желанию, не по согласию сторон, а только по сокращению или банкротсвту компании. Ну и увольнение от даты оформления страховки должно по давности превышать 3 месяца.

Если бы была такая страховка и покрывала сумму кредита — то значительная часть таких заемщиков после оформления кредита увольнялись и после погашения кредита страховой — снова шли на работу.

Просто улыбаюсь сколько у нас разных «знающих» финансистов и аналитиков:) Никак не меньше чем непризнанных Лобановских на футбольном ресурсе.:)
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися