Голова правління Ощадбанку звернувся до клієнтів, в оточенні яких є люди старшого віку. Він закликав дітей та онуків допомогти своїм старшим родичам сплатити комунальні платежі онлайн та закликати їх залишатися вдома. Про це повідомила «Мінфіну» пресслужба Ощадбанку.
Голова Ощадбанку закликав навчити пенсіонерів сплачувати комунальні послуги онлайн
«Наразі наближається час комунальних платежів. Ви знаєте, що старше покоління є найбільш активним і відповідальним, особливо коли йдеться про оплату комунальних послуг. Ми це цінуємо і завжди раді бачити їх у наших відділеннях. Але зараз маємо глобальний виклик – разом зупинити пандемію коронавірусу.
Відповідно до даних ВООЗ, що старшою є людина, то вищий шанс у неї потрапити до групи ризику. А головною загрозою лишаються особисті контакти між людьми. Тож ми закликаємо не наражати на небезпеку старших людей і утримати їх від відвідування громадських закладів, зокрема відділень банків.
Звичайно, ми вживаємо необхідних заходів задля протидії поширенню вірусу, проводимо санітарну обробку приміщень, прийняли рішення обмежити кількість людей, які одночасно можуть знаходитись у відділеннях банку.
Читайте також: Пенсійний фонд закликав користуватися онлайн-сервісами під час карантину
Але найкращим варіантом убезпечити рідних буде втримати їх удома і допомогти оплатити комунальні послуги онлайн. Це можна зробити за допомогою сервісу Ощад 24/7. Все що для цього потрібно – картка Ощадбанку та доступ до інтернету. Допоможіть, навчіть, підтримайте.
Покажіть, що спілкування можна перенести до телефону, соцмереж та месенджерів.
Наголосіть, що зараз усім потрібно максимально обмежити коло прямого спілкування і лишатись удома. Зробіть це. Це дасть можливість захистити себе і навколишніх та не поширювати хворобу.
Читайте також: У Києві закривають усі заклади торгівлі. Працюватимуть банки, аптеки, продуктові магазини та АЗС
Цінуймо одне одного, допомагаймо одне одному, і ми переможемо», — написав Андрій Пишний.
Які пенсійні послуги можна отримати онлайн
Напередодні у Пенсійному фонді нагадали, що українці можуть скористатися онлайн-сервісами і, не виходячи з дому, вирішити такі питання:
- подати заяву про призначення пенсії в «один дотик»;
- отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом (форма ОК-5/ОК-7, довідка про розмір пенсії, відомості про виплачену заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж тощо);
- перевірити дані в електронній трудовій книжці;
- провести прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком за допомогою сервісу «Пенсійний калькулятор»;
- подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних у Реєстр застрахованих осіб;
- подати звернення, пропозицію тощо;
- активувати послугу безкоштовного SMS-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем і страховий стаж особи).
Раніше повідомлялося
- Комунальні підприємства, зокрема облгази і обленерго, не будуть відключати споживачам послуги через несплачені в період карантину рахунки. Про це повідомив голова профільного комітету ВР Андрій Герус.
Коментарі - 16
Ну тобто, навіщо вчити робітників банку, якщо у пенсіонерів, теоретично, мають бути діти та онуки які самі розберуться у функціоналі?
Не буде ж він пропонувати «-.. телефонувати до контакт-центру..» навіщо такі ризики.
«-.. ідіть, дьоргайте онука, він же програміст..»
Уcтановить при общении по телефону или при личном обращении в отделении банка?
Если при личном обращении в отделении банка - то какой смысл раз в месяц ходить и менять сумму платежа с изменением показаний счётчиков горячей и холодной воды а также э/э, если можно сразу оплатить всё по квитанции через кассу.
Изначально ставился вопрос о дистанционной оплате, без посещения отделения банка,
а ваше предложение так или иначе вынуждает посещать отделение банка.
Если пенсы сами смогут разобраться - будет хорошо.
Если же сами не могут разобраться - не вижу смысла перевешивать обучение пенсов на сотрудников банков, освобождая от этих обязанностей помощи своим пожилым родственникам их великовозрастных детей и внуков.
А вот в законах нашей страны есть интересные месседжи для молодого поколения...
Конституция Украины гласит, цитирую:
"Статья 51. Брак основывается на добровольном согласии женщины и мужчины.
Каждый из супругов имеет равные права и обязанности в браке и семье.
Родители обязаны содержать детей до их совершеннолетия.
Совершеннолетние дети обязаны заботиться о своих нетрудоспособных родителях.
Семья, детство, материнство и отцовство охраняются государством."
Я не понимаю, почему заботу о престарелых родителях при наличии живых детей и внуков
должны осуществлять исключительно сотрудники Ощадбанка.
Ніхто ні на кого не переводить стрілки. Я про культуру обслуговування Ощаду..
А если престарелые родители клиенты Ощада а их великовозрастные
детишки клиенты Универсалбанка, Форварда, Конкорда или ТАСкомбанка,
то это обращение их уже и не касается?
«Я про культуру обслуговування Ощаду..»
На личном опыте столкнулись с низкой культурой обслуживания в Ощаде или верите сплетням.
И в чём это заключалось — неужели забыли сливки добавить в кофе для клиента банка…
Предлагаю всем пенсам и примкнувшим к ним недовольным молодым клиентам банков забыть о существовании Ощадбанка и Приватбанка и начать наконец-то оплачивать свои квитанции за услуги ЖКХ в кассах других укрбанков, например — ОТП, Укрсибе, Креди Агриколе, Конкорде, Форварде и ещё минимум в пятидесяти украинских банках — сотрудники этих банков проявят о вас огромную заботу и не забудут взять за эту заботу до неприличия огромную комиссию.
И боже упаси вас оплачивать за своих родственников услуги ЖКХ через интернет-банкинг…
Это не допустимо ни в каком случае — лучше задолбать своими претензиями всех сотрудников Ощадбанка в одном, конкретно выбранном для этих целей отделении, и по ходу принести домой если не импортный коронавирус, то хотя бы обычный грип или ОРВИ.
1. Киев — ГИОЦ — https://www.gioc.kiev.ua/
2. Харьков — ЕРЦ — https://erc.megabank.ua/ru
А ведь есть ещё EasyPay, Приват24, Монобанк и т.д. и т.п.
Так что в этой стране не дождетесь. Как показывает многолетний опыт у нас оптимизация или ликвидация одного органа влечет за собой создание как минимум 2 аналогичных. :)
Невозможно жить при капитализме, пользуясь всеми благами цивилизации и мечтать о коммунизме, когда каждый человек всего-лишь винтик большой государственной машины и сам ни за что не отвечает, а все решения за него принимает государство в лице правительства и единственной правящей партии.