У лютому українці отримають найнижчу платіжку за весь опалювальний сезон. Про це написав прем'єр-міністр Олексій Гончарук в телеграм-каналі.
Українці отримають найнижчу платіжку за весь опалювальний сезон — Гончарук
Що обіцяє Гончарук
-
Українці, які на індивідуальному опаленні, заплатять до 40% менше за тепло, ніж у лютому 2019-го року.
-
Люди отримають об’єднану платіжку — за газ і його транспортування.
Читайте також: Ціна на газ з лютого почне рекордно знижуватися — Мінекоенерго
«Уряд виконав доручення президента і забезпечив зменшення платіжки за опалення. Ми розробили механізм, що дозволяє кожному теплопостачальнику зменшити «платіжку», а це — прозоре ринкове ціноутворення. Ми продовжимо політику енергоефективності — щоб у українців невпинно зменшувалися витрати на комунальні послуги»,- написав він.
Читайте також: Українцям повернуть переплату за куплений за страховою ціною газ
Як формується ціна
- Нафтогаз вже порахував січневу ціну на газ за новою методикою. Вона становить 4650 грн за тис. куб м (без ПДВ, націнки газзбутів і транспортування).
- Це на 25% менше, ніж у січні 2019 року. Проте якщо порівнювати з груднем 2019 року, ціна зросла на 8,7%.
- Плату на обслуговування мереж виділили з платіжки на газ. Також розділили на рівномірні платежі протягом 12 місяців, щоб знизити навантаження на споживача.
- 12 лютого прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що в лютому платіжки будуть найнижчими за всю зиму.
Читайте також: Істотне падіння. У Нафтогазі кажуть, що влітку ціна на газ порадує споживачів
Чому платіжок було дві
Із січня українці отримують дві платіжки за газ. Щоб споживач міг вибирати постачальника, розумів структуру тарифу, було прийнято рішення на рівні незалежного регулятора про формування двох платіжок.
«Одна платіжка безпосередньо за транспортування газу і розподіл — це послуги, а друга — це ціна товару (власне газу — ред.)», — пояснював Олексій Оржель.
Читайте також: Гончарук анонсував збільшення розміру платіжки за січень
Коментарі - 33
Среднемесячная температура февраля — плюсовая.
Расход газа на отопление минимальный, по сравнению с предыдущими годами и месяцами, да и цена газа ниже прошлогодней.
Вот и будет вам минимальная платёжка даже если ничего реально не делать…
Причем здесь краники, тут контекст в цене реальной платежки Не проблема краником тепло прикрутить в квартире. При такой плюсовой температуре на улице, используются ресурсы на отопления всего дома, соответственно жильцы отплачивают как минимум так же как и в традиционную зимнюю погоду. Но по факту наш дом получил платежки больше на 10% как прошлые месяцы в 2019
Так не мудрено , не знаю как в вашем городе но у нас стоимость гккал в этом году выросла с около 1500грн до около 1700грн , что и есть 13% . Но это должно было быть нивелировано плюсовой температурой на улице...
Вот так думает каждый хомяк в каждой квартире и всем плевать друг на друга. Поэтому и отапливаете улицы — совок в голове. Если прикрутить у себя платежка уменьшиться на 1/100(1/200, 1/300 и т.д.) в зависимости сколько у вас квартир, а если прикрутите все — то в разы! Ну это все при условии что у вас общедомовой счетчик тепла стоит а иначе и быть не может, ведь там где не стоит, жары не бывает — там наоборот холодно. А пока отапливайте улицу и жалуйтесь жалуйтесь, так проще — делать ничего не надо…
Чи знизилася платня за комуналку у Ваших платіжках, як пообіцяв уряд? Опитування.
7% Так
93% Ні
Дістали вже своїми популістичними обіцянками… Обіцяли знизити ціну газу для населення в січні на 30%? Чому ж ціна виросла?
В січні вже «знизили» на 30%… Цікаво на скільки «знизять» в лютому… І вже обіцяють на літо «знизити»…
Чому з 1 січня 2020 року підвищать тарифи на транспортування газу і вдруге з 1 липня 2020 року?
https://minfin.com.ua/blogs/bonv/126233/
У грудні та листопаді 2019-го тільки 14% і 16% громадян говорили, що на комунальні послуги доводиться витрачати понад половину доходів, свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.
У січні за опалення, газ, гарячу воду, вивезення сміття тільки 11% українців заплатили до 10% сімейного доходу. Від 10% до 30% коштів довелося викласти 31% споживачів. Ще 23% заплатили 30-50% від доходів. Понад 50% заробленого сім'єю пішло у 21% українців.
46% опитаних пояснюють, що платіжки порівняно з січнем 2019-го зросли. На думку 23% залишилися такими ж. 14% людей вважають, що рахунки зменшилися.
Витискали в кінці року податки з кого тільки могли наперед,,, внесли зміни в кінці року, щоб зменшити надходження до бюджету в 20 млрд і розказують що виконали бюджет на 99% ... Провалили а не виконали з дирою в бюджеті під 100 млрд.. Бюджетникам зарплати не платили, спортсмени поверталися із за кордону бо перестали фінансувати.. Навіть суддям та прокурорам затримали зарплати а шахтарям з жовтня не платили ------ а у зелебобиків все добре, все виконали...
Січень з тріском провалили а тепер лютий ще з більшим тріском провалюють... Жесть.. Одні популісти і маніпулятори при владі..