Мінфін - Курси валют України

Встановити
17 січня 2020, 12:10

Фінринки мляво відреагували на заяву Гончарука про відставку — ICU

Фінансові ринки поки що мляво відреагували на заяву прем'єр-міністра Олексія Гончарука про відставку. Про це написав у фейсбуці фінансовий аналітик групи ICU Михайло Демків.

Фінансові ринки поки що мляво відреагували на заяву прем'єр-міністра Олексія Гончарука про відставку.
Фото: racurs.ua

Реакція ринків

«Є невелике падіння ціни українських єврооблігацій, малопомітне на тлі зростання попередніх днів», - зазначив експерт.

За підсумками першого в 2020 році аукціону, 14 січня, попит на українські ОВДП перевищив пропозицію в чотири рази. Це дало можливість Мінфіну знизити процентну ставку за чотирирічними ОВДП до 9,88%, за дворічними - до 10,04% річних.

Читайте також: Валютні ОВДП найдешевші в історії України — міністр фінансів

Нагадаємо, сьогодні, 17 січня, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку і передав її на розгляд президенту.

Читайте також: Скандал в уряді: що буде з курсом

Раніше повідомлялося

  • Низка ЗМІ 15 січня оприлюднили аудіозаписи, на яких обговорюють підготовку доповіді з економічної політики президенту, а також причини і наслідки підвищення курсу гривні.
  • Людина з голосом, схожим на голос прем'єр-міністра Олексія Гончарука, говорить про «примітивні» уявлення президента щодо економіки, а себе називає «профаном в економіці».
  • Стверджується, що записи були зроблені 16 грудня. У нараді брали участь, окрім Гончарука, перший заступник голови Нацбанку Катерина Рожкова, міністри фінансів і економіки Оксана Маркарова і Тимофій Милованов.

Читайте також: Президент не прийме відставку Гончарука — джерело

Коментарі - 9

+
+148
nibik90
nibik90
17 січня 2020, 12:13
#
Ой да всем *** на Гончарука…
+
+19
SkrudjMacduck
SkrudjMacduck
17 січня 2020, 12:21
#
Та да... і зліт доллара на майже 20 коп. За дві години то такоє. Чи може МБ то не частмна фінринку. Подивимося на наступний аукціон. Думаю, він буде успішний лиш тоді, коли Нєлох і Нєпрофан на тілівізор поцілуються.
+
+15
nibik90
nibik90
17 січня 2020, 12:38
#
Зліт долара на 20 коп, через інші причини. Тутешні експерди вам пяснять чому)
А наступний аукціон, в принципі нічого нового не покаже. Попит великий, НБУ под чисту надлишок валюти викупить і все. Навіть якщо не будуть цілуватися. Досить часто, нєпрофана навіть не підключають у вирішення важливих питань, які на пряму його, як премєра, стосуються. А отже — всім на нього ***…
+
0
SkrudjMacduck
SkrudjMacduck
17 січня 2020, 13:46
#
Та вже бачимо, як НБУ стриг вчора і стриже сьогодні. Є підозра, що сьогодні виходив гасити. І у віторок по ходу нуль настриг. А в облігації пішли погашення, яких було цьго року 2 на 10 лярдів і ще на 7 буде в січні і пів лярда баксів виплатять також... тому той попит, то сльози від того, що треба. А навіть розмови про відставку для нерезів достатньо, щоб погасити той попит. Згадайте жовтень 19, коли провалили аукціон лиш на розмовах про МВФ. Курс підріс тоді на 1 грн за два дні.
+
0
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
17 січня 2020, 12:26
#
Я не знаю, как там «финрынки», а на «Столичке» все цены на прежнем уровне! И на рыбку и на мяско и на колбаску и на сырок... и это главное!
+
+30
SkrudjMacduck
SkrudjMacduck
17 січня 2020, 13:51
#
До чого тут порівняння ринку фінансів, цінних паперів до ціни рибки на столичці. Стаття про інше геть.
+
0
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
17 січня 2020, 14:50
#
(Образно) гр Гончарук, со своей «веселой» компанией живут на своей планете, все что связанно с финансовыми рынками - живет на своей планете, а остальная масса населения живет со своими проблемами на своей планете.И как показывает реальность, интересы «этих планет» не пересекаются, а если и пересекаются, то «относительно» поэтому меня интересуют вещи имеющие значение на «моей планете». А кто живет на других планетах, пускай и переживают!
+
+6
Італій .
Італій .
17 січня 2020, 12:27
#
Финрынки знаю что заявление об отставке премьер-министра подается в парламент, а не президенту.
+
0
unknown unknown
unknown unknown
17 січня 2020, 13:03
#
Бугагагага!1 ICU  бугагагага!   держи бумагу пригодится по утрам !!
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися