14 січня 2020, 11:22 Читать на русском

В Україну заходить платіжна система Clear Junction

Нацбанк України прийняв рішення про узгодження умов та порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи Clear Junction. Про це зазначається в повідомленні НБУ.

Нацбанк України прийняв рішення про узгодження умов та порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи Clear Junction.
Фото: flickr.com

Відповідне рішення прийнято 13 січня 2020 року.

Що відомо про компанію

  • Платіжною організацією міжнародної платіжної системи Clear Junction є компанія Clear Junction Limited, зареєстрована у Великобританії і має статус авторизованої установи електронних грошей.

Читайте також: Японська платіжна система JCB виходить на український ринок

  • Зазначається, що міжнародна платіжна система Clear Junction стала тринадцятою зареєстрованою в Україні міжнародною платіжною системою, платіжною організацією якої є нерезидент.

За словами регулятора, вихід нової платіжної системи на ринок України сприятиме підвищенню рівня якості фінансових послуг, а також розширить можливості для отримання послуг з переказу коштів як для українців, які перебувають за кордоном, так і для іноземців, які здійснюють транскордонні перекази коштів в Україну.

Читайте також: НБУ пустив на ринок міжнародну платіжну систему Transfast

Раніше повідомлялося

  • В 2019 році найбільше грошових переказів українці отримали з США – більше 17% ($141 млн) від загального обсягу переказів.

Коментарі - 1

+
0
Італій .
Італій .
14 січня 2020, 11:39
#
Clear Junction Ltd. це та британська фірма яка є партнером Монобанка в отримані SEPA-переказів з европейських банків.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама