Ощадбанк звільнив співробітників банку в Кіровоградській області, яких Генпрокуратура підозрює в привласненні вкладів пенсіонерів та дітей-інвалідів на загальну суму понад 2,2 млн грн. Про це повідомили в прес-службі Ощадбанку.
В Ощадбанку прокоментували справу про розкрадання 2 мільйонів пенсій
Що говорять у банку
Як наголошується в повідомленні, Ощадбанк повернув дітям кошти в повному обсязі, процес повернення внесків інших клієнтів банку зараз триває.
«Банк протягом року активно співпрацював зі слідством і ініціював процес завершення справи і передачі його в суд. Винні співробітники банку були одразу звільнені з займаних посад», — повідомили в прес-службі.
Читайте також: Шляхом російського Сбербанку? Які варіанти приватизації Ощаду розглядає НБУ
Повідомляється, що внутрішні служби безпеки Ощадбанку самостійно виявили цей факт зловживання співробітниками банку. Фінустанова одразу звернулася з відповідною заявою в правоохоронні органи і надала їм всі підтверджуючі документи.
Читайте також: Більше мільярда на рік. Стало відомо, скільки Ощадбанк платитиме за участь у ФГВФО
Передісторія
- Раніше ГПУ повідомила про підозру керуючому відділенням і провідному економісту одного з відділень Ощадбанку у привласненні вкладів пенсіонерів та дітей-інвалідів на загальну суму понад 2,2 млн грн.
- За даними слідства, керуючий районним відділенням, ймовірно, у змові з провідним економістом протягом 2016-2018 років привласнювали кошти клієнтів банку. Вони проводили необґрунтовані операції, в тому числі безготівкове перерахування коштів з депозитних рахунків на підставних карткові рахунки за підробленими документами.
- У результаті таких дій постраждали 72 людини, переважно пенсіонери та діти-інваліди.
Коментарі - 20
Скорость их работы говорит об их компетенции...
Хотя - смогли же...
по банковским документам - пенсия выплачена. Клиент не жалуется. Значит все ок.
там уже не поделишся. делится можно на уровне кассир- начальник отделения.
Если деньги сначала переводить, на карты оформленные на подставных лиц или бомжей либо на анонимные карты Ощадбанка, а снимать деньги через банкомат - для таких операций вступать в сговор с кассиром нет никакой необходимости...
Естественно, все пойманы.
И после приговора суда будет иск, если не ошибаюсь, о ''суброгации''.
''У'' — успех.
А тут всё немного проще - возмещение ущерба...
Написала первое, что пришло на ум.
Что-то вроде ''регрессивного иска''.
Притом, отвертеться от него не выйдет, т.к. основанием будет приговор по уголовному делу.