10 грудня 2019, 17:00 Читать на русском

Податкова зменшить кількість перевірок бізнесу в 2020 році

Державна податкова служба України планує до 2020 року скоротити кількість планових перевірок бізнесу на 20% і підвищити їх якість. Про це повідомив журналістам голова Податкової служби Сергій Верланов, передає Уніан.

Державна податкова служба України планує до 2020 року скоротити кількість планових перевірок бізнесу на 20% і підвищити їх якість.
Фото: ukrinform.ua

Кого перевірятимуть

«Кількість планових перевірок буде на 20% менше, ніж в цьому році»,- сказав Верланов. За його словами, кількість перевірок скоротиться за рахунок впровадження ризик-орієнтованого підходу", — говорить Верланов.

Читайте також: Перевірки бізнесу: Опубліковано план на 2020 рік

Відповідаючи на питання про найризиковіші галузі, він зазначив, що ДПС зараз аналізує це питання. Результати аналізу відобразять у плані перевірок. Також Верланов повідомив, що більшість позапланових перевірок буде стосуватися відшкодування ПДВ, оскільки це пряма вимога законодавства.

Читайте також: Держпідприємства заборгували бюджету 4 мільярди податків на прибуток

Нагадаємо, 1 січня 2019 року закінчилася дія мораторію на перевірки малого та середнього бізнесу, який вперше ввели в 2014 році.

Раніше повідомлялося

  • Державна податкова служба у серпні-жовтні 2019 року провела 2,7 тисячі позапланових перевірок бізнесу, що на 28,9% менше, ніж за аналогічний період минулого року — 3,8 тис. перевірок.
  • Повідомлялося, що в серпні-листопаді 2019 року платники податків перерахували до зведеного бюджету 255,4 млрд грн, що на 27,8 млрд грн, або на 12,2% більше, ніж у відповідний період 2018 року.

Читайте також: Сергій Верланов: «Нова податкова служба проти наповнення бюджету будь-якою ціною»

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама