За підсумками третього кварталу 2019 року банки державного сектору отримали прибуток понад 30 млрд грн, що вдвічі більше, ніж прибуток державних банків за весь минулий рік. Про це йдеться у повідомленні Міністерства фінансів.
Рекорд побито: Держбанки закінчили квартал з рекордним прибутком (презентація)
Скільки заробили держбанки
Станом на 1 жовтня прибуток державних банків склав 62,5% прибутку всього банківського сектору. При цьому більше половини усього прибутку банків сформував Приватбанк - 27 млрд грн.
Приватбанк
Читайте також: НБУ пропонує не забирати у держбанків прибуток
Ощадбанк
Укргазбанк
Укрексімбанк
Зростання кредитування
У ІІІ кварталі продовжилася тенденція активного зростання споживчого кредитування, яке через високий попит залишається одним із найдохідніших джерел для банків.
Обсяг кредитів фізичних осіб у банках державного сектору в третьому кварталі збільшився на понад 3 млрд грн, або 6,5% (порівняно з початком року — на 8 млрд грн, або 17%). Це позитивно вплинуло на якість кредитного портфеля.
Розмістити депозит та отримати додатково до 1,5% річних від «Мінфіну»
Як зростали депозити у корпоративному секторі
Звітний квартал також характеризувався суттєвим зростанням депозитів корпоративного сектору, обсяг яких порівняно з 1 липня 2019 року зріс на понад 15 млрд грн.
Раніше повідомлялося
-
Нацбанк опублікував фінансові результати українських банків станом на 1 жовтня. Загалом цього року банківська система вже заробила більше 48 мільярдів, а за жовтень загальний прибуток фінустанов збільшився на 4 мільярди.
Читати також: Держбанкам можуть дозволити продавати погані кредити (законопроект)
-
Як писав «Мінфін», за результатами стрес-тестування банків, регулятор дійшов висновку, що деякі з них потребують докапіталізації. Близько 85% від суми додаткової потреби банків у капіталі припадає всього на 5 фінустанов. Серед них 2 державних банка, 2 банка з російським капіталом і Укрсоцбанк.
Коментарі - 47
до этого один приват24 был шматком, а сам банк - пустой как пробка...
Труднощі з розумінням чи імена плутаєш номерний?
https://www.epravda.com.ua/rus/publications/2019/04/22/647258/
Глядя на прибыль ощада и укргаза хочется спросить: какого лешего еще не уволено правление??? оперировать такими махинами и показывать 0,1% и 0,33% рентабельности соответственно, вы там совсем уже распаясались???
https://is.gd/dcz0Kd
«По состоянию на 1 октября 2019 года прибыль государственных банков составил 62,5% прибыли всего банковского сектора. При этом более половины всей прибыли банков сформировал ПриватБанк», — говорится в сообщении.
— ПриватБанк за девять месяцев 2019 получил 27,42 млрд грн прибыли;
— Укрэксимбанк — 2,27 млрд грн;
— Укргазбанк — 347 млн грн;
— Ощадбанк — 189 млн грн.
Плюс 155 млрд грн из бюджета в Приват.
Інше питання - капіталізація була проведена як? Випуском ОВДП?
А якби не було бені, про що б ви тут базікали? Всі біди в Україні від бені. Відкрийте трохи очі на інші проблеми, знатоки!
Пам'ятаю як кілька років тому була аналогічна стаття про такі самі збитки банківської системи, так тут таку зраду розводили, аж гай шумів. Так і зараз. Замість того щоб дбати про власні інтереси люди шукають зраду і перемогу в речах, які їх не стосуються, або стосуються дуже непрямо.
А проценты кто им платит из бюджета? — Мы все — налогоплательщики и плательщики непомерных тарифов по коммуналке.
Среди власть имущих есть поверье, что государство плохой собственник и поэтому всё,
что хоть что-то стоит надо отдать в частные руки.
Например, во время ваучерной приватизации кто-то обменивал свой ваучер на бутылку водки, а кто-то их скупал для концентрации в одних руках для последующей приватизации тех или иных предприятий.
На месте отца Порошенко, положившего начало семейному бизнесу экс-президента, мог быть и ваш отец.
Ваша семья выбрала другой путь и в этом нет вины Порошенко-старшего.
Поэтому лично мне не понятна ваша то ли зависть то ли ненависть исключительно к Порошенко, хотя в Украине есть и более богатые олигархи и более влиятельные.
Тобто, за кошти які були вкрадені при роботі на посаді керівника заводу у Бендерах, його синок Петро зміг скупити ваучери?
А інші державні підприємства він вже купував при приватизації, тому можна сміло стверджувати що він належить до тих, хто «Среди власть имущих есть поверье, что государство плохой собственник и поэтому всё, что хоть что-то стоит надо отдать в частные руки.»
Поэтому судимость Порошенко-старшего не повлияла на карьеру министра иностранных дел Петра Порошенко.
Наличие судимостей, пусть даже и погашенных не повлияло на карьеру ни Януковича ни Тимошенко ни «слуги народа» Романа Иванисова ни ещё сотен и тысяч украинских политиков и бизнесменов - всех перечислять не вижу смысла.
Да и будущая судимость экс-президента Порошенко за «кражу» мониторов и сервера из администрации президента тоже ни на что не повлияет.
Общеизвестный факт...
Только 1% населения земли имеет врожденную склонность к предпринимательству. Еще 10% при желании смогут ее развить, а всем остальным остается работать на эти 11% населения и реализовывать себя в продвижении по карьерной лестнице, попутно обогащая тех, кто эту карьерную лестницу и создал.
Так уж сложилось генетически, что семья Порошенко попадает в эти 11% - но это не повод их ненавидеть.
Цікаво, а який відсоток генетичних злодіїв, коли синок вчиться у батька злодійству?
Такої статистики у вас нема?
Кстати, склонность к предпринимательству не является преступной…
Как и рабская психология…
Всё зависит от страны и её действующего законодательства.
Например, в СССР за валютообмен давали сроки, вплоть до расстрела, а у нас это легальный бизнес.
Аналогично и по перепродаже товаров как местного так и импортного производства — в СССР это подпадало под статью «спекуляция» а у нас это законный бизнес.
тільки, для об"єктивності, зауважу що батько Порошенко був засуджений за статтеє «Хищение в особо крупных размерах». Для мене це не одне й те ж саме що підприємництво чи торгівля:)
По памяти - в УК тех лет 10 тысяч рублей и выше - особо крупный размер.
Нередко суды квалифицировали, как «значительное» - хищение на сумму менее 50 рублей, а как «особо крупный размер» хищение на сумму менее 10 тысяч рублей.
Ведь и в советские времена как у прокурорских так и у судейских были не только планы, но и повышения по должностной лестнице за особые заслуги перед страной и поэтому частенько прокуроры и судьи из-за стремления к карьерному росту маленько приписывали нолик в сумме ущерба.
Спорить не буду, но замечу, что даже парочка моих знакомых в своё время отсидела за «фарцовку», а теперь они уважаемые всеми бизнесмены...