16 жовтня 2019, 19:04 Читать на русском

Кабмін розпочав оптимізацію держмайна

Кабмін вирішив оптимізувати майно, що перебуває на балансі держави і доручив «Укрзалізниці», «Укрпошті» та «Нафтогазу» знайти і продати або здати в оренду надлишкове майно. Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

Кабмін вирішив оптимізувати майно, що перебуває на балансі держави і доручив «Укрзалізниці», «Укрпошті» та «Нафтогазу» знайти і продати або здати в оренду надлишкове майно.
Фото: slovoidilo.ua

Суть доручення

Згідно з рішенням уряду «Укрзалізниця», «Укрпошта» і НАК «Нафтогаз України» повинні проаналізувати надлишкові і непрофільні активи, які знаходяться на їх балансах і на балансах їхніх «дочок».

Після цього визначитися, чи доцільно їх утримувати. Якщо ні — Кабмін просить компанії здати в оренду або продати це майно.

Читайте також: Закон про публічні закупівлі в ProZorro підписаний. Що це означає

Зазначається, що продаж і передача в оренду майна відбудеться на конкурсній основі, за ринковою вартістю, у системі ProZorro.Продажі.

Інвестуйте в нерухомість: ЖК Малахіт від Інтергал-Буд

Спочатку оптимізація майна буде стосуватися збиткових і непрофільних підприємств і майна. А от, приймаючи рішення щодо об'єктів соціальної та культурної сфери, для кожного з них виберуть індивідуальний підхід, враховуючи думки громад, на території яких ці об'єкти перебувають.

Читайте також: Рада спростила процедури оренди держмайна

Коментарі - 3

+
+30
bonv
bonv
16 жовтня 2019, 21:23
#
Дерибан тепер оптимізацією називається?
+
0
Богдан Перчук
Богдан Перчук
16 жовтня 2019, 21:48
#
«Чтобы продать что-нибудь ненужное, нужно сначала купить что-нибудь ненужное, а у нас денег нет.» (дядя Фёдор из м/ф «Простоквашино»).
+
0
bonv
bonv
16 жовтня 2019, 21:48
#
Імітація бурної діяльності:)
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама