З 1 жовтня і до кінця 2019 року всі клієнти передплаченого зв’язку трьох найбільших
операторів можуть переказувати гроші на рахунки інших мобільних операторів зі зниженою комісією – 0,5%. Про це йдеться у спільному прес-релізі Київстар, Vodafone і lifecell.
Мобільні оператори знизили комісію за переказ коштів між рахунками
Способи переказу грошей
Переказати кошти можна у кілька способів:
- у додатках Смарт-Гроші (Київстар) або SharPay (раніше – VodafonePay). Реліз додатку Paycell, де також буде доступний цей функціонал, очікується до кінця жовтня;
- за допомогою USSD-запиту: для абонентів Київстар – *124*сума переказу*380номер телефону# та кнопка виклику;
- із сайтів Київстар і lifecell.
Чим зручна послуга
Абоненту не потрібно вводити 16-значний номер банківської картки адресата, щоб переказати йому гроші.
Достатньо обрати контакт в своїй телефонній книзі та, використовуючи фінансовий додаток Смарт-Гроші (Київстар), SharPay (раніше – VodafonePay) або сайт lifecell.ua переказати потрібну суму на рахунок.
Читайте також: Наздогнати і перегнати Кенію. Чи вдасться мобільним операторам замінити банки
Зазначається, що переказані гроші можна використовувати не лише для оплати телеком-послуг, а й для понад 2000 сервісів, які є на платформах Смарт-гроші, SharPay (Vodafone) і Paycell.
«Такі перекази це проста та доступна альтернатива банківським карткам. Мінімальна комісія, миттєве зарахування коштів, зручність переказу, можливість
використовувати кошти для оплати товарів та послуг – все це зробить сервіс
конкурентноздатним та привабливим для всіх абонентів найбільших телеком-операторів», — зазначив керівник департаменту мобільних фінансових послуг Київстар Сергій Коптік.
Читайте також: Банки-невидимки — банки майбутнього
Що відомо
- Приклади успішного виходу мобільних операторів на ринок фінансових послуг у світі вже є, хоча і нечисленні. Питання в тому, чи вдасться повторити успіх в Україні.
- Оператори вже кілька років розвивають сервіси мобільних гаманців, до яких можна прив'язувати банківські карти. І вони досягли помітних результатів.
- Підтримує такі починання і Нацбанк та готує зміни до законодавства для дерегуляції ринку платежів.
Коментарі