Мінфін та НБУ проводитимуть аукціони ОВДП через електронну торговельну систему Bloomberg. Про це заявив урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца під час конференції ICU, повідомляє прес-служба Мінфіна.
Мінфін та НБУ проводитимуть аукціони ОВДП через Bloomberg
Що це дасть
- Таке рішення полегшить доступ українським та міжнародним банкам до роботи на первинному ринку українських ОВДП.
«Макроекономічна стабілізація та постійні зусилля з вдосконалення роботи первинного ринку державних облігацій в Україні сприяли рекордно великим інвестиціям з боку іноземних фондів в цьому році. Співпраця з Bloomberg — це наступний етап у впровадженні найкращих практик у розвитку українського ринку державних облігацій. Підвищення прозорості та обізнаності інвесторів повинно мати позитивний вплив на розширення бази інвесторів та збільшення частки державного боргу у національній валюті», — зазначив Буца.
Придбати ОВДП на вигідних умовах
Після переходу на використання нової платформи, програмний комплекс Нацбанку ОВДП-online, що застосовувався до цього, продовжить своє функціонування в якості резервної платформи.
Що відомо
-
Систему аукціонів Bloomberg використовується державними агенціями, центральними банками та фінансовими установами для проведення аукціонів в електронному вигляді, а учасники ринку відстежують ці аукціони та вносять заявки на купівлю.
Читайте також: Портфель ОВДП нерезидентів майже досяг 100 мільярдів
-
Система забезпечує безпечне та захищене середовище для випуску та викупу боргових зобов’язань, а також для виконання інших операцій на відкритому ринку — все на єдиній комплексній платформі.
-
Платформа повністю інтегрована з даними, новинами, аналітикою та засобами зв’язку, доступними в Терміналі.
-
Система аукціонів Bloomberg використовується в більш ніж 30 країнах світу.
Коментарі - 20
В любом случае, сначала платим их 0.0000001% чтобы потом платить их 0.1%.
Где наши другие торговые партнеры?
В чому він ображає Європу?
Констатацією факта що Меркель лобіює Північний потік 2 і що Макрон пропонує повернути Путлера в велику вісімку і що ЄС мало робить тиску на росію?
Германия давала 1.2 млрд евро Украине с 2014 года.
https://euobserver.com/foreign/146080
https://www.dw.com/en/what-does-germany-do-for-ukraine/a-50590709
Оскорбление таким образом, мы получим деньги Израиля, Индии, Саудовской Арабии (они самые крупные игроки на рынках США), а не европейские, не китайские, не русские. Это чем полезно Украине?
А що, до цієї бесіди у нас багато ОВГЗ купили китайці чи європейці?:)
«Для мене нема принципової різниці звідки будуть гроші» — Вам стоит быть очень осторожными откуда деньги. Кто контролирует денежную массу страны, контролирует страну. Почему Трампу не нравится Европа, это именно потому что Европа сама не была осторожна, откуда она взяла деньги.
https://minfin.com.ua/2019/09/26/39182661/
Бо я в даному випадку не бачу зв«язку вашої алегорії з виходом на Блумберг наших ОВГЗ. Як саме вони мали протестувати ринок, в чому заключається налагодження механізхмів, за який об»єм ви ведете мову?