Місія Міжнародного валютного фонду продовжить обговорення нової трирічної програми в рамках розширеного фінансування України в найближчі тижні. Про це йдеться в прес-релізі, поширеному МВФ, пише liga.net.
МВФ продовжить роботу над новою програмою з Україною
У повідомленні зазначається, що після виборів у України з'явилася можливість просувати необхідні реформи.
«Влада звернулася з проханням про нову програму підтримки МВФ, щоб допомогти їм у досягненні цих цілей, надаючи якір для їх економічної політики і допомагаючи покривати потреби у фінансуванні в найближчі роки», — йдеться в повідомленні.
В МВФ повідомляють, що місія приступила до обговорення нової трирічної угоди, яка може бути підтримана в рамках розширеного фінансування Фонду. Протягом двох тижнів експерти місії провели плідні дискусії з питань напрямів політики нової програми. Зокрема, податково-бюджетної та грошово-кредитної, а також обговорили ключові заходи з реформування економіки.
У МВФ також підкреслили важливість незалежності центрального банку та забезпечення фінансової стабільності, а також необхідність докласти всіх зусиль для мінімізації податкових витрат, пов'язаних з реорганізацією та ліквідацією банків.
«Обговорення нової програми продовжиться в найближчі тижні», — зазначають у повідомленні.
Що відомо
-
Україна домовляється про трирічну програму співпраці EFF (програма розширеного фінансування) вартістю 5-6 мільярдів доларів.
Читайте також: Місія МВФ оцінила стан справ в Україні
-
Раніше повідомлялося, що 26 вересня заключний день роботи місії в Україні. Офіційна заяву за підсумками роботи місії очікується 27 вересня.
Коментарі - 17
Сьогодні, користуючись законами для олігархів про відсутність подвійного оподаткування, вони заробляючи кошти в Україні виводять їх без сплати жодного податку на прибуток.
Тому, можна податок на виведений капітал вважати антиолігархічним законом для офшорів.
Чого варто відсутність сплати податків при продажі Ленінської Кузні Порошенком Тігіпку через офшори…
Кстати Кузня на Рибальському не продавалась через оффшоры.
Вам мягко указали на профнепригодность «Налог на выведенный капитал - это не налог на оффшоры, это совсем другое», но вы продолжаете свой «поток мыслей».
Повторюсь - вы бот?
По мнению эксперта, если мировой кризис не усугубится, то и весь 2020 год наша страна может не нуждаться в новых кредитных траншах. Нам хватит средств на выплаты по госдолгу и текущую деятельность. Конечно, при соблюдении линии намеченных реформ, которые помогут снизить расходную и пополнить доходную часть госбюджета.
«При негативном же сценарии, в следующем году нашей стране может понадобиться порядка 5% ВВП или $7,5 млрд. Так или иначе, ближайшие полгода мы спокойно обойдемся без новых траншей», — убежден Найман.
Потому у нас экономика растет очень хорошо, но также хорошо падает. А в благополучных странах растет медленно, но не падает.
«Ми розуміємо, що завдяки співпраці з Міжнародним валютним фондом нам вдасться досягти кращих результатів у верховенстві права, підтримувати макроекономічну стабільність, залучити прямі іноземні інвестиції та проводити реформи, які приведуть до сталого економічного зростання», – сказав Володимир Зеленський.
Непорозуміння? Не думаю:))..