Пенсійний фонд України з вересня починає впроваджувати у тестовому форматі новий електронний сервіс – мобільний додаток «Пенсійний фонд». Про це йдеться у повідомленні Фонду.
15 вересня 2019, 14:17
Влада запускає «Пенсійний фонд у смартфоні». Як це працює
Що це значить
- Відтепер громадяни мають можливість доступу до електронних сервісів Фонду у зручному форматі з мобільних пристроїв – смартфонів та планшетів.
Мобільний додаток «Пенсійний фонд» забезпечує:
- користування електронними послугами Фонду з мобільних пристроїв;
- доступ усіх працюючих (застрахованих осіб) до інформації, яка міститься в електронній обліковій картці соціального страхування, яка міститься у Реєстрі застрахованих осіб щодо анкетних даних, заробітної плати та інформації щодо надбаного страхового стажу;
- захист прав застрахованих осіб шляхом контролю за сплатою страхувальниками страхових внесків;
- доступ пенсіонерів до даних електронної пенсійної справи;
- оперативний доступ до Електронного реєстру листків непрацездатності;
- підвищення якості надання послуг.
Основні можливості
- Для застрахованих осіб – перегляд відомостей з Реєстру застрахованих осіб (анкетні дані, надана роботодавцем (страхувальником)інформація про заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж).
- Для пенсіонерів – перегляд відомостей з електронної пенсійної справи.
Для всіх категорій:
- перегляд стану опрацювання звернень до Пенсійного фонду України, в тому числі прикріплених до звернень документів;
- верифікація документів, довідок, сформованих в особистому електронному кабінеті;
- одержання та перегляд повідомлень від Пенсійного фонду України.
Використання сервісу вимагає наявності у користувача
- ключа кваліфікованого електронного підпису (який раніше називався ЕЦП): доступний повний набір можливостей;
- або попередньої реєстрації на вебпорталі Фонду через веббраузер за допомогою логіну та паролю: в цьому випадку особисті дані користувача не використовуються при формуванні довідок, виводиться лише затребувана інформація.
Як працює
- Версії мобільного додатку – на першому етапі доступно для користувачів смартфонів на базі платформи Android (для версії, починаючи з 4.4 (KitKat), далі – для IOS (починаючи з IOS 11).
Завантажити додаток https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.gov.pfu
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 27
Особливо тим які вже працювати не можуть і не мають підтримки дітей..
Вот честно, это уже не о пенсии. Как воспитали да какие гены достались.
У мамы пенсия 4000, говорит что на всё хватает.
Это именно стаж, а не всего лет работы.
Не понимаю ваших аргументов, налоги ФОП 3 группа может платить и десятки тысяч грн за квартал, но в итоге всё равно пенсия будет минималка. Так смысл в этой пенсии?
У нас высокие пенсии только у госслужащих т.к. они сами себе их и назначили.
На коммуналку дают субсидию «избранным» - вы хоть пробовали её оформить? Все паспорта всех детей, море документов, и если например один ребёнок проживает не в Украине, но прописан в этой квартире - всё, субсидии не будет, и там ещё много мелочей, по которым вам не дадут субсидию.
Купили автомобиль/квартиру в последние N лет? Аналогично.
2. Поняття «пільга для пенсіонера» (на комуналку, на оренду тощо) в Німеччині немає (або має дуже неочевидні і далекі від «безкоштовно» форми). За комуналку (200−250) євро — пенсіонер платить зазвичай з власної кишені, наприклад. Від страховок на ніхто на пенсії теж не звільняє, очевидно, а без них — хєра з два відремонтуєш будь-що за «недорого». Ото тільки з медициною хоч якось там для літніх, але теж стільки «нюансів», що залишитися з голою дупою та купою рахунків — теж можна.
Тож ваша думка — вкрай хибна. 1000 євро пенсії на місяць в Німеччині - це реально «аби не здохнути з голоду». Бо на їжу виходить десь 200−300 євро, якщо економити і купувати в Lidl-і. Це не США, де є «фудбанки», діяльність яких фінансується фактично муніципалітетами (оренда, зарплати робітникам, «безкоштовні» робітники з контингенту «відпрацювання громадських робіт» по рішенням судів тощо).
А думал я уже обо всём. Надоело :)
( https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1878-15 )
и согласно «закону» 34 (ст 26 ч 1 «Закона») года страхового стажа — 2038 год, только 63 года мне будет 2031 году и где мне брать семь лет? Если «докупать» то смысл?