Прем'єр Олексій Гончарук закликає великий український бізнес інвестувати в проекти в Україні та переконує іноземних інвесторів, що в Україні вони можуть багато заробити. Про це він заявив на конференції YES у суботу, пише ЄП.
Прем'єр — інвесторам: Хто зайде раніше, той заробить найбільше
«Для мене маркером (довіри до України – ред.) стане, коли я побачу, що великий український бізнес почне інвестувати в Україну. Я хочу, щоб великий український бізнес почав повертати свої капітали й інвестувати в Україні», — зазначив він.
Говорячи про те, навіщо іноземним інвесторам вкладати гроші в нашу країну, Гончарук зазначив, що в Україні «досить низька база для старту, сюди можна дешево зайти».
За його словами, досвід східноєвропейських країн свідчить, що ті інвестори, які зайшли в ці країни найраніше, заробили найбільше.
Логіка дуже проста: хто зайде раніше, той заробить найбільше.
Відповідаючи на аргумент, що інвесторів стримує корупція в Україні, Гончарук заявив, що вони мають бути готовими до ризиків.
«Кількість грошей, які ти можеш заробити в країні, завжди корелює з ризиками, які ти на себе береш. Якщо ти хочеш заробити більше, ти маєш розуміти, що тут є ризики», — зазначив він.
При цьому, за словами прем'єра, нова українська влада зробить усе, щоб зменшити ризики для тих інвесторів, «які не побояться прийти в Україну». Він запевнив, що ці ризики будуть зменшуватися дуже швидко, і корупцію невдовзі буде подолано.
Гончарук також анонсував проведення 29 жовтня у Маріуполі великого інвестиційного форуму, де буде презентовано «велике меню і сфер, куди можна інвестувати, і окремі проекти».
Він додав, що у п'ятницю зустрічався з інвесторами з Катару і «сказав, що в Україні є чудові футбольні клуби, які можна купити».
Серед найпривабливіших для інвесторів напрямків він назвав ринок землі, інфраструктурні проекти, енергетику, а також медицину.
Коментарі - 12
Інвестори вже в черзі б"ються щоб інвестувати:)))
Оставив в залог 100$ хозяину гостиницы, он поднялся посмотреть комнаты отеля. Хозяин гостиницы, не медля ни минуты, берёт купюру и бежит с ней к мяснику отдать долг.
Мясник, с купюрой в руках, бежит к фермеру и отдаёт ему долг за говядину. Фермер отдает долг владельцу автомастерской.
Владелец мастерской направляется в местный магазин и отдаёт долг за
продукты.
Хозяин магазина бегом к местной девочке по сопровождению, которая из-за кризиса «обслуживала» его в долг... Девочка сразу бежит к хозяину гостиницы и отдаёт ему долг за комнаты, которые она снимала для клиентов.
В этот момент обратно спускается турист и говорит, что не нашёл подходящей комнаты, забирает залог и уезжает.
Никто ничего не получил, но весь городок теперь живёт без долгов и с оптимизмом смотрит в будущее...
Гончарук — это такой же Зе, только в профиль. Много говорит, но слабо понимает. Любой инвестор преследует целью извлечение профита. А какой гешефт можно поиметь, купив украинский футбольный клуб? Даже ахметовский Шахтер убыточный проект и приносит только имиджевые очки хозяину.
Це ж управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ спробувало раніше заслати Державну аудиторську службу на підприємство найбільшого виробника курятини в Україні — «Миронівський хлібопродукт». Однак, аудитори відмовилися це робити через відсутність правових підстав.
СБУ діє з ініціативи Президента Володимира Зеленського. Водночас, Прем’єр-міністр Олексій Гончарук закликає ліквідувати Управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ, з метою «остаточного відмежування правоохоронців та силовиків від бізнесу».
Ігор Коломойський, у свою чергу, закликає націоналізувати великі підприємства в Україні, включно з «АрселорМіттал».
На днях бізнесмен мав зустріч з Президентом Зеленським, керівником Офісу Президента та керівником уряду, де обговорювалося «ведення бізнесу».
Водночас, на тлі таких заяв Коломойського, Президент Зеленський закликає інвесторів вкладати в Україну, обіцяючи їм захист капіталів.
Тим часом у найбільшій інвестиційній групі Dragon Capital вважають перевірки в «МХП» і «АрселорМіттал» абсурдом і тиском на бізнес.
Кажеш інвестори зайдуть?
9,2 млрд баксів інвестицій з 2006 до 2018 року…
Знижено викиди в атмосферу на 48,3% за цей же період
Найбільший роботодавець в регіоні — понад 29 тис робочих місць.
Виробник сталі №1 у світі в 2018 році — 92,5 млн тонн.
Чи арматура/катанка зацікавила олігарха Коломойського?