Міністерство соціальної політики планує переглянути підходи до виплат соціальної допомоги українцям та передбачити це у проекті бюджету на 2020 рік. Про це повідомила міністр соціальної політики Юлія Соколовська, передає прес-служба уряду.
11 вересня 2019, 10:24
Мінсоцполітики перегляне виплату соцдопомоги українцям
«Але головна ідея — Міністерство соціальної політики повинне збільшувати рівень підтримки найбільш уразливих верств суспільства. При цьому ми повинні створювати та посилювати існуючі стимули до роботи для працездатного населення», — повідомила Соколовська.
За її словами, Мінсоцполітики наразі розглядає багато нових ініціатив щодо зміни системи виплат допомоги соціально незахищеним українцям.
Зокрема, у відомстві планують запровадити систему Е-social (централізована електронна система з управління соціальною підтримкою населення).
Що відомо
- Раніше пропонувалося змінити критерії для визначення отримувачів субсидій, щоб нараховувати субсидії більшій кількості українців.
- Також повідомлялось, що виплату субсидій у грошовій формі вирішили продовжити і після опалювального сезону.
- 12 березня українцям, які не отримують пенсії, почали виплачувати субсидії грошима. Пенсіонери почали отримувати субсидії у грошовій формі від початку березня. Тим, у кого немає банківської картки субсидія разом з пенсією прийшла готівкою через Укрпошту.
Монетизація субсидій — це перехід до моделі, коли призначені населенню субсидії виплачуються у грошовій формі, а не у вигляді знижки у тарифах.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 9
П.С в странах ЕС - НДС на продукты питания 5% - у нас 20%, для справки...
Для бюджету зе-влади наповнення а для бюджету зе-голосуючих ще більші витрати..
А от вартість продуктів інша справа. Ціни ростуть не по днях а по годинах, і не тільки на продукти. Так що їхнє збільшення соцвиплат до одного місця(((((
Немає антимонопольного комітету.. Ніхто не контролює. Бо виробникам/дистрибуторам/роздрібу не вигідно а народ нічого не вирішує..
І вино/настойки з Закарпаття від хороших знайомих.
В кафе/барах/ресторанах змушений пити те що заказуємо:)..