Мінфін - Курси валют України

Встановити
19 серпня 2019, 12:45

Банк Кредит Дніпро просить суд скасувати штраф НБУ в 1,29 мільйона

Банк Кредит Дніпро подав в Окружний адміністративний суд Києва позов до Національного банку про визнання протиправним та скасування рішення регулятора про накладення штрафу на банк в розмірі 1,29 млн грн. Про це пише Finbalance.

Банк Кредит Дніпро подав в Окружний адміністративний суд Києва позов до Національного банку про визнання протиправним та скасування рішення регулятора про накладення штрафу на банк в розмірі 1,29 млн грн.
Фото: finance.liga.net

Як повідомляється, 13 серпня суд відмовився задовольнити позов банку і не припинив стягнення штрафу до набрання чинності рішення в судовій справі.

Оформити депозит у Банку Кредит Дніпро

Суд зазначив, що на етапі розгляду спору «з наданих позивачем документів і пояснень не вбачається очевидних ознак протиправності рішення Нацбанку від 29 липня 2019 р.»

Що відомо

  • НБУ в липні 2019 року застосував заходи впливу до трьох банків за порушення з фінмоніторингу, серед яких був Банк Кредит Дніпро.
  • Як захід впливу було застосовано штраф у розмірі 300 тисяч грн за нездійснення належного аналізу фінансових операцій своїх клієнтів.
  • А також письмове застереження за: виявлення факту приналежності клієнтів до національних публічних діячів, їх близьким особам або особам, пов'язаним з національними громадськими діячами, при здійсненні ідентифікації, верифікації; незабезпечення виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу; неналежне виконання обов'язку здійснювати переоцінку ризиків клієнтів.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися