Bloomberg представив щорічний рейтинг найбагатших сімей світу, лідером списку стала сім'я Уолтон, яка контролює мережу магазинів Walmart. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg.
Bloomberg назвав найбагатші сім'ї світу
Статки сім'ї Уолтон агентство оцінює в 190,5 млрд доларів. Сімейна холдингова компанія Walton Enterprises володіє 50% акцій мережі супермаркетів. За минулі 12 місяців статки сім'ї збільшувалася на 70 тис. доларів у хвилину, на 4 млн доларів на годину і на 100 млн доларів в день. В цілому за минулий рік статки сім'ї Уолтон зросли на 39 млрд.
Другий рядок у рейтингу зайняли спадкоємці Френка Марса, який заснував на початку XX століття кондитерську компанію Mars. Їх статки, за даними Bloomberg, за рік зросли на 37 млрд доларів, досягнувши 126,5 млрд.
Третя сходинка в цьому році дісталася Чарльзу і Девіду Кохам, двом синам Фреда Коха, який у 1940 році заснував компанію, яка перетворилася через 40 років в американську корпорацію Koch Industries. Статки Кохів збільшилися за рік на 25 млрд доларів і тепер становлять 125 млрд доларів.
На четвертому місці в списку найбагатших розташувалася правляча сімейна династія Саудівської Аравії Аль-Сауд. Статки членів королівської сім'ї оцінюються в 100 млрд доларів. Однак зазначається, що статки всієї родини, яка, імовірно, налічує 15 тис. членів, найімовірніше, набагато більші.
До п'ятірки лідерів також увійшли брати Ален і Жерар Вертхаймеры — онуки засновника Будинку моди Chanel П'єра Вертхаймера. Брати володіють парфумерним будинком Chanel. Їх статки за рік також зросли і тепер становлять 57,6 млрд доларів.
У десятку найбагатших сімей також увійшли сім'я Дюма, якій належить Будинок моди Hermes (53,1 млрд), три бельгійські династії, контролюючі пивоварну компанію у світі Anheuser-Busch InBev (52,9 млрд), німецькі династії Берінгер і фон Баумбах, контролюючі фармацевтичну компанію Boehringer Ingelheim (51,9 млрд), сини індійського бізнесмена Дхирубхая Амбані, які зараз контролюють нафтопереробний комплекс Reliance Industries (50,4 млрд), а також американські династії Каргілл і Макміллан, контролюючі Cargill Inc (42,9 млрд).
Коментарі - 6
Состояние Ротшильда сегодня оценивается в 40 миллиардов. Миллиардеры высшей американской пробы господа Кун, Лёб, Шифф, Морган, Вандербилдт, Астор «стоят» вместе около 60-70 миллиардов; при 5-процентной ставке это означает доход этих 8 семей в 5-6 миллиардов, что почти столько же, сколько составил, согласно исследованиям Хельффериха в 1912 году, доход 75% всех налогоплательщиков Пруссии.
Итак, почти 38.000.000 немцев должны целый год жить на то, что у вышеупомянутых миллиардеров является доходом за год. Конечно, американские миллиардеры не являются в прямом смысле «капиталистами процента», рантье, как клан Ротшильда и т.д.; я не хочу и думать, являются ли они «стомиллионнодолларовыми» или «тысячемиллионномарковыми» миллиардерами. В первом случае следовало бы добавить ещё пару десятков человек. Или возьмем число 300. Тогда вообще всё будет в порядке. И дело вовсе не в том, чтобы дать точную цифру, а в том, что соотношение 300 к 38.000.000 открывает нам глаза на картину господства международного ссудного капитала."
Готфрид Федер, 1919 год.
Сеня, вы прекрасный мастер считать деньги в чужих карманах, а как рассчитаться со своим копеечным долгом в каких-то десять тысяч гривен, так сразу уходите в несознанку.
Может вам рассрочку сделать и предложить выплачивать долг по одной тысяче ежемесячно — ведь даже у пенсов пенсия больше тысячи, а то вся ваша крутизна в обсуждении чужих миллиардов сильно блекнет на фоне такого неподьемного лично для вас долга.
Сколько ещё времени планируете позорно увиливать от расплаты…
По встающему с колен востоку он предпочитает не писать.
А ти про американців та німців переживаєш які олігархи проти росіян?